• 59 58:10
    14:1
    (Krůšek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Chomutov B U23 14:1
branky: 4. Jan Švejda, 16. Radovan Vnuk, 16. Marek Šach, 19. Richard Klíma, 21. Jan Švejda, 23. Jan Švejda, 27. Jakub Záň, 33. Jakub Záň, 36. Jan Švejda, 38. Radovan Vnuk, 40. Matěj Roman Šaroch, 56. Martin Šolaja, 58. Tadeáš Doucha, 59. Radovan Vnuk - 5. Martin Peksa; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 4:5 + Daniel Kellermann TDKU + 4; využití: 3:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Žitník 12 - Lukáš Kopecký 22; po třetinách: 4:1, 7:0, 3:0
58:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 14:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #94 Jiří Krůšek (14:1)
57:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #2 Dalibor Nigrin (13:1)
55:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #44 Lukáš Chvátal (12:1)
51:15 Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení
51:15 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U23 na 2+2 minuty za hrubost
51:15 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U23 do konce utkání
51:06 Vyloučen hráč #89 Petr Švehla družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
49:20 Vyloučen hráč #94 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra na zemi
47:20 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
41:54 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
39:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #52 Jakub Záň (11:1)
37:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #52 Jakub Záň (10:1)
36:22 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za zdržování hry
35:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #21 Martin Šolaja (9:1)
32:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (8:1)
26:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:1
22:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (6:1)
22:18 Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
21:11 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
20:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (5:1)
18:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #94 Jiří Krůšek (4:1)
15:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #94 Jiří Krůšek (3:1)
15:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (2:1)
04:09 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #89 Petr Švehla (1:1)
03:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (1:0)
03:07 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost