Marek ČEJKA
    (Husťák)
  • 60 59:44

Kralupy Wolves - TJ Sokol Královské Vinohrady B 10:6
branky: 6. Petr Husťák, 8. Ondřej Diepolt, 12. Adam Kozel, 19. Marek Čejka, 24. Adam Kozel, 38. Jan Suk, 40. Marek Čejka, 43. Jakub Hájek, 45. Marek Čejka, 60. Marek Čejka - 28. Radovan Vnuk, 31. Radovan Vnuk, 35. Jan Švejda, 44. Vojtěch Doucha, 52. Jan Švejda, 57. Jan Švejda; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; zásahy brankářů: David Kozel 22 - Tomáš Hájek 28; po třetinách: 4:0, 3:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): SKVělý vstup do zápasu z naší strany. Hráli jsme naší hru a soupeře moc nepouštěli k zakončení, zejména první třetinu. A přesně ty čtyři branky na začátku, nám pomohli na konci k zaslouženému vítězství. Někdy byla hra vyrovnaná, někdy jsme měli my přednost, někdy SKV. Každopádně důležitá je pro nás výhra a tři body v Divizi. Těšíme se na další zápas v Praze, kde budeme doufat, že sehrajeme stejnou hru. I když máme nové hráče, jsem rád, že se nám povedlo sjednotit. Chyby byly, ale to už je teď jedno. Příště se pokusíme je nedělat. Díky za super zápas a šťastnou cestu domů soupeři.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Ještě jsme asi v divizi nezažili takhle ošklivý zápas, místní menší hřiště prostě nesvědčí florbalu, takže utkání bylo plné nedovolených zákroků, osobních soubojů a faulů hokejkou. Každopádně jsme se s tím v první třetině vypořádali o dost hůře než domácí, to je potřeba přiznat. A to nakonec rozhodlo, protože nám právě ty čtyři góly v závěru chyběly. Od druhé třetiny jsme se už zlepšili, ale nestačilo to. Soupeři gratulujeme k výhře, pořadatelům děkujeme za pěkně odpořádaný zápas a těšíme se na odvetu na Vinohradech.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:44 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #88 Jan Michálek.
59:44 Gól! ČEJKA ČEJKA ČEJKA nandal desítku.
59:11 GÓL Kralupy Wolves! 10:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (10:6)
59:00 Minuta dokonce....Rozehrávka před vlčí brankou.
58:12 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
58:12 Poslední minuty do třetí třetiny. Hosté si berou oddechovku a vymýšlejí, jak dotáhnout tříbodový rozdíl. Uvidíme, zda jejich taktika bude úspěšná.
57:24 Vinohrady slušně dotahují. Snižují na 6:9 a momentálně jsou většinou na balónku. Bude to ještě zajímavé utkání.
56:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (9:6)
55:13 Vinohrady si zahrají přesilovku. Viděli jsme ukázkovou dvoječku pro Čejku.
54:29 Vyloučen hráč #91 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
53:15 Oba týmy by teď potřebovali dát branku. Slyšíme hodně píšťalek. Je tu nervozita. Hlavně ať se nikomu nic nestane.
52:00 Ojoj hákování...
51:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:5
50:54 Střela za střelou. Brankaři v pozoru. Hra začíná být vyostřená. Tentokrát to vyšlo Vinohradům.
49:36 Hezké šance na obou stranách.
46:09 Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení
45:49 Teď se nám to všechno pomíchalo, Vinohrady gól, Kralupy gól, Kralupy vyloučení, Vinohrady vyloučení....
45:31 Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
45:25 Neuznáš, dostaneš....Vinohrady skórují....
44:04 GÓL Kralupy Wolves! 9:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #12 Karel Urban (9:4)
43:40 Teď to Vlkům bohužel nevyšlo. I přesto, že někteří mysleli, rozhodčí neuznali. Hájek vyběhl z branky a chtěl nahrát Nigrinovi. Michálek svým rychlým sprintem poslal balónek do prázdné branky. Kvůli sekání neuznáno.
43:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #16 Jan Švejda (8:4)
42:51 GÓL Kralupy Wolves! 8:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #1 Jakub Hájek, asistoval #91 Marek Čejka (8:3)
42:40 Už třetí štěstí pro Kozla. Cinkala cinkala....
40:51 Vnuk hned dvě střely v první minutě. Vinohrady se snaží dobít Kralupskou branku.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:15 GÓL Kralupy Wolves! 7:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #1 Jakub Hájek (7:3)
39:00 Poslední minuta druhé třetiny. Vlci se do toho obuli. Lupík a Čejka hop a hned je tam Gól!
37:45 GÓL Kralupy Wolves! 6:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #90 Ondřej Diepolt (6:3)
37:45 Nádherná akce. Při rozehrávce Diepolt přistrčil lehce Sukovi a ten se nemýlil. Tohle Vlci potřebovali. Krásná a rychlá akce. 6:3 pro Kralupy.
36:28 Doucha našel Švejdu a ten perfektní střelou obelstil Davida Kozla. Vinohrady snižují na 3:5 a jsou o něco blíž k vyrovnání.
35:00 Janouch další střela, bohužel jen do brankaře. V zápětí obrat a Vinohrady skórují.
34:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #93 Vojtěch Doucha (5:3)
34:18 Rozehrávka z rohu u Kralupské branky. Vinohrady tlačí, aby snížili brankový rozdíl.
32:38 Vinohrady sice víc na balónku, ale i tak Janouch pěknou střelou ohrozil SKV.Dnes vidíme i Malíka po ošklivém úrazu v obraně. Chyběl nám tu!
30:52 Vinohrady se teď do toho opřeli. Během tří minut změnili skóre na 5:2. Vnuk využil přesilovku ke druhému gólu.
30:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #44 Lukáš Chvátal (5:2)
29:18 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
28:01 První gól pro Vinohrady. Špaček našel Vnuka a první brankou snižuje na 1:5 pro Kralupy.
27:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #64 Matěj Špaček (5:1)
27:25 Hráči jsou komplet pět na pět. Vinohrady se snaží dotáhnout pětibrankový rozdíl.
25:15 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:15 Další vyloučení pro Vinohrady. Chvátal omylem strčil do Čejky a jde si na dvě minutky odpočinout.
23:15 GÓL Kralupy Wolves! 5:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #12 Karel Urban (5:0)
23:02 Kralupy jsou komplet. Vinohrady nevyužili přesilovku. Kozel naběhl na hřiště a hned dává další gól.
21:51 Po půl minutě si Vinohrady zahrají další přesilovku. Kapitán Kozel fauloval na domácí půlce a jde si na dvě minuty odpočinout.
20:35 Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 16:6
19:06 Rozehrávka před domácí brankou a hned útok na vinohradskou. Poslední vteřiny do konce první třetiny.
18:37 GÓL Kralupy Wolves! 4:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #5 Adam Kozel (4:0)
18:00 Dvě minuty před koncem třetiny si Vlci zahrají ještě přesilovku. Vinohrady faulovali před svoji brankou při obraně.
17:44 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
15:06 Máme poslední pár minut první třetiny. Vinohrady začli hrát důrazněji. D. Kozel se teď moc nenudil.
12:35 Parádní akci předvedl v přesilovce Adam Kozel, kápo zajistil vedení Kralup o tři góly!
11:49 GÓL Kralupy Wolves! 3:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #1 Jakub Hájek (3:0)
10:35 Vinohrady bohužel nevyužili přesilovku dlouho. Nigrin omylem zahrál rukou. Vlci jsou již za chvíli v pěti a snad oni využijí přesilovku.
09:53 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra rukou
09:07 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání
09:07 Vinohrady si zahrají přesilovku. D. Kozel chrání svoje území zuby nehty.
08:34 Wow náš nováček ukázal svojí mrštnost a Vlci vedou 2:0. Vidíme tu hodně pěkných akcí na straně Kralup.
07:57 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #90 Ondřej Diepolt, asistoval #32 Jan Suk (2:0)
06:56 Dnes Vlci nastoupili ve velkém stylu a hned po 5ti minutách vsítil Peťa Husťák svůj první gól v dnešním zápase. Kralupy jsou více na míčku.
05:02 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák bez asistence (1:0)
02:35 Zápas začal ve velmi rychlém tempu. Na každé straně jsme viděli zasahovat brankaře. Skóre zatím na nule.
00:00 Vítáme vás na dalším domácím zápase. Dnes přivítají Vlci pražský klub ve žlutých dresech Sokol Královské Vinohrady.