15:5
    Ondřej RILJAK
    (Procházka)

Florbal TJ Kobylisy - FBC Česká Lípa B 15:5
branky: 1. Ondřej Kočí, 11. Adam Kropík, 13. David Mühlbach, 17. Ondřej Kočí, 17. Jan Hrdlička, 18. Daniel Havlíček, 19. Jakub Zíka, 20. Lukáš Panenka, 32. Jindřich Smoček, 33. Adam Kropík, 34. Vít Komorný, 43. Lukáš Panenka, 45. Lukáš Panenka, 54. Jan Hrdlička, 55. Jindřich Smoček - 26. Petr Procházka, 30. Zdeněk Petrák, 36. Petr Procházka, 47. Petr Procházka, 60. Ondřej Riljak; rozhodčí: Jakub Dragoun - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 17 - Vojtěch Jirka 39; po třetinách: 8:0, 3:3, 4:2
60:00 Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Dnes nás soupeř předčil ve všech aspektech. Naše totální n nesoustředěnost je vidět na výsledkové tabuli, Jsem rád, že to není ještě horší.Soupeři gratuluji.
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): "Celý zápas jsme měli od začátku ve vlastní režii. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:23 GÓL FBC Česká Lípa B! 15:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #19 Petr Procházka (15:5)
59:23 Hosté v oslabení skórují
57:46 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
56:03 Kudrnáč likviduje českolipský brejk
54:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 15:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #78 Jindřich Smoček bez asistence (15:4)
53:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 14:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #21 David Mühlbach (14:4)
53:55 Bohouškova dělovka končí v síti
51:06 Domácí se bez větších problémů ubránili
49:06 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
48:30 Hosté při signalizovaném vyloučení v šesti
47:05 Šimon selhal před takřka prázdnou bránou
46:54 GÓL FBC Česká Lípa B! 13:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (13:4)
44:58 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 13:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #15 Boris Nouzák (13:3)
42:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 12:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #52 Vít Komorný (12:3)
42:05 Domácí Krejčí byl málem vyloučen, rozhodčí svůj verdikt berou zpět
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
37:48 Střela Kropíka do vinglu, skvělý zákrok gólmana hostí
35:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (11:3)
35:15 Krejčí tyčka
33:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (11:2)
33:31 Domácí jsou stále při střelecké chuti
32:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 10:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #11 Matěj Víšek (10:2)
32:56 Deset!
31:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #78 Jindřich Smoček, asistoval #3 Ondřej Kočí (9:2)
31:17 Domácí rychle využívají
31:04 Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře
29:13 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #9 Marek Dzierža (8:2)
29:13 A vzápětí opět skórují
28:59 Hosté se ubránili
26:59 Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
26:30 Domácí při signalizovaném vyloučení v šesti
25:28 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:1
25:28 Gólového zápisu se dočkali i hosté
23:55 Pěkná kombinace domácích, pěkný zákrok českolipského gólmana
20:00 Skočila zřejmě nejpovedenější třetina kobyliského áčka za hodně dlouhou dobu
20:00 Střely v 1. části: 24:8
19:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (8:0)
19:46 Osm
18:37 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (7:0)
18:37 Česká Lípa se musí cítit asi jako Slavia před pár lety s Arsenalem. Nebo s Teplicemi
17:12 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #46 Ondřej Krejčí (6:0)
17:12 Zpívá nám kanárek
16:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (5:0)
16:34 A Bohoušek dovezl bůreček!
16:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (4:0)
16:13 Kočák akrobaticky zvyšuje na 4:0
14:05 Nouzák rána do masky
13:10 Kočák tváří v tvář gólmanovi neuspěl
12:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #28 Jan Pozler (3:0)
12:03 A další pěkná kombinace s ještě hezčí střelou
10:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
10:20 Kde se vzal, tu se vzal před odkrytou brankou Adam Kropík, dostal přihrávku a zvyšuje na 2:0
08:20 Kočák netrefuje odkrytou klec
05:20 Kudrnáč řeší brejk soupeře po chybě v obraně
03:10 Závar před českolipskou brankou řeší gólman hostí
00:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (1:0)
00:19 Tak to byl super rychlý nástup!
00:00 Pěkný podvečer těsně po podzimím slunovratu z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí ve třetím kole divize vyzvou tým České Lípy B