60
  • 60 59:32
    2

Florbal Sokolov - FBC DDM Kati Kadaň 5:14
branky: 20. Milan Skopový, 24. Petr Kleiner, 35. Stanislav Hykš, 36. Stanislav Hykš, 38. Lukáš Konvalina - 3. Jiří Prokop, 9. Jiří Prokop, 11. Patrick Lenke, 14. Daniel Jäschke, 14. Mikuláš Kulík, 16. Daniel Jäschke, 19. Daniel Jäschke, 24. Patrick Lenke, 24. Michal Kolitsch, 40. Mikuláš Kulík, 41. Dominik Mach, 56. Marek Macura, 57. Dominik Mach, 57. Jiří Prokop; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 6 + Petr Hoch OS + 4 + Štěpán Mosler OS:4 + Daniel Muchna 4; využití: 3:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 34 - Matěj Holeček 22; po třetinách: 1:7, 4:3, 0:4
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Ale jo, jsem rád, že se nám podařilo zase začít trefovat zařízení. Na hokejce jsme odehráli velmi dobrý zápas. Škoda jen našeho klasického 5min vypínáku. Tam kdyby nás nepodržel golman, tak by to určitě bylo zas drama až do konce. Děkuju svým svěřencům za nasazení, díky pořadatelům, rozhodčím i soupeři za zápas a hezký zbytek víkendu.
60:00 Komentář domácích Mosler Štěpán (Trenér): Tragický výkon v první třetině, poté sem nám podařilo zlepšit pohyb a alespoň trochu se vrátit do zápasu. Třetí třetina byla dost ovlivněná naší nedisciplinovaností, které pramenilo nejen z našeho výkonu. Soupeřům děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:32 Vyloučen hráč #27 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:50 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #9 Daniel Jäschke (5:14)
56:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #26 Marek Pokorný (5:13)
55:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #29 Jaroslav Michálek (5:12)
52:56 Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry
47:45 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
47:45 Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení
47:45 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov - osobní trest
45:25 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
45:25 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2+2 minuty za hrubost
45:25 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2+2 minuty za hrubost
45:25 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov - osobní trest
40:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach bez asistence (5:11)
40:00 Střely ve 2. části: 14:15
39:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #33 Dominik Šebek (5:10)
37:38 GÓL Florbal Sokolov! 5:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #2 Lukáš Konvalina, asistoval #16 Štěpán Mosler (5:9)
36:19 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
35:13 GÓL Florbal Sokolov! 4:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Stanislav Hykš, asistoval #99 Petr Kleiner (4:9)
34:03 GÓL Florbal Sokolov! 3:9
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Stanislav Hykš, asistoval #16 Štěpán Mosler (3:9)
23:38 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #3 Dominik Mach (2:9)
23:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:8)
23:19 GÓL Florbal Sokolov! 2:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #7 Jan Skopový (2:7)
22:54 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 8:22
19:17 GÓL Florbal Sokolov! 1:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Milan Skopový, asistoval #72 Jan Hlavsa (1:7)
18:53 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
18:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #12 Jiří Prokop (0:7)
15:21 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #27 Ondřej Kalach (0:6)
14:56 Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení
13:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (0:5)
13:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:4
10:41 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
10:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke z trestného střílení (0:3)
08:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (0:2)
02:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #18 Daniel Muchna (0:1)