5:11
    Jan SUK
    (Hájek)

Kralupy Wolves - Florbal TJ Kobylisy 5:11
branky: 18. Pavel Procházka, 37. Jan Řehák, 48. Marek Čejka, 59. Jan Suk, 59. Jan Suk - 5. Jan Hrdlička, 14. Daniel Havlíček, 16. Ondřej Kočí, 19. Vít Komorný, 22. Ondřej Kočí, 39. Jakub Zíka, 40. Tomáš Klouda, 41. Tomáš Klouda, 43. Jakub Zíka, 46. Ondřej Krejčí, 51. Daniel Havlíček; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: David Kozel 29 - Marek Paleček 25; po třetinách: 1:4, 1:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Celý zápas jsme dobývali pevnost jménem Kobylisy. Bohužel jsme měli velkou smůlu v zakončení a soupeř předvedl výborné bránění. Neměli jsme štěstí ani při střelbě a to soupeř měl. Byl to moc pěkný zápas, super tempo a pěkná podívaná. Díky divákům za velkou podporu. Věřím, že příště to bude lepší. Těšíme se na odvetu v Praze a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Zápas jsme odehráli týmově a zodpovědně jsme plnili předzápasové pokyny. Bohužel občas přestaneme poslouchat pokyny a hrajeme nahoru dolu z čeho pramení obdržené goly. Děkuji všem.n
60:00 Střely ve 3. části: 15:13
58:54 GÓL Kralupy Wolves! 5:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #1 Jakub Hájek (5:11)
58:16 GÓL Kralupy Wolves! 4:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk bez asistence (4:11)
56:58 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
56:04 Posledni minuty dnešího zápasu. Moc bychom si přáli ještě vidět nějaký pěkný vlčí gól!!!
55:13 Máme tady za námi takové pěkné vtipálky, kteří nám kecají do zápisu :D
52:48 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:23 Dneska se nezastavíme, proto vypadá i ten zápis. Kolem kobyliského brankaře to je dnes jak na kluzišti. A máme tu také další vyloučení pro Kralupy.
50:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (3:11)
49:44 Dnes vidíme poprvé na hřišti i Meka. Ráno pískal druhou ligu žen a teď se přijel podívat i k nám:)
47:22 GÓL Kralupy Wolves! 3:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #96 Marek Čejka, asistoval #1 Jakub Hájek (3:10)
45:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #11 Matěj Víšek (2:10)
45:35 Desáty gól pro Kobylisy zajistil Ondra Krejčí.
42:27 To byla parádní rychlovka pro Kobylisy. Hrdlička na Zíku a je z toho gól.
42:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (2:9)
41:38 Rozdíl je šest branek. To mají Vlci co dělat, pokud chtějí dotáhnout.
40:37 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #16 Jan Hrdlička (2:8)
40:27 Máme tu třetí třetinu. Nálada se snad trochu uklidnila a my jedeme dál:) Kobylisy ihned skórují!
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:30 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:7)
39:05 Poslední minuta druhé třetiny a Kobylisy opět zvyšují.
38:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:6
37:05 Kralupy hrají dnes čtvrté oslabení. Bohužel vteřinu potom Kobylisy přidávají další gól.
36:58 Dneska je tu pořád vlhko, náš Kryštof se s hadrem nezastaví :D
36:23 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:04 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #32 Jan Suk (2:5)
33:32 Oba týmy střídají. Šance stejné. Teď je to, kdo bude mít větší štěstí. A jsou to Vlci!!!
30:54 Vlkům se těžce nelíbí brankový rozdíl, a tak začli důraznější hrou. Jen tyčky zatím zvonily.
25:32 Kralupy již v pěti. Bohužel gól se jim nedaří dát.
24:35 Máme tady další vyloučení na Kralupské straně. 2 minutky pro Michálka za sekání.
23:06 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
21:54 Hned po první minutě druhé třetiny dávají Kobylisy další branku. Ondra Kočí za pomocí Hrdličky. Pěkná akce.
21:32 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #16 Jan Hrdlička (1:5)
20:00 Střely v 1. části: 7:16
19:49 Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
19:04 Máme téměř konec první třetiny. Vlci prohrávají o tři góly. A ještě se bude vylučovat. Kobylisy dávají dost najevo, že se jim Kralupská hala nelíbí. Co nás čeká v druhé třetině? :D
18:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:4)
17:01 GÓL Kralupy Wolves! 1:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #32 Jan Suk (1:3)
16:01 Dnes opravdu velké tempo. A máme tu další gól. Ondřej Kočí krásnou dohrávkou zvyšuje na 3:0 pro Kobylisy.
15:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (0:3)
13:47 Pěkná akce Víška a Havlíčka. Kobylisy vedou o dva góly.
13:32 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (0:2)
12:00 Kralupy střídají. Snaží se zápas trochu uklidnit. Pořadatelé srovnávají mantinely.
10:45 Půlka první třetiny za námi. Hala se začíná plnit. Dnes tu máme i televizi:)
09:38 Viděli jsme několikrát Kozla v parádní akci. Drží si svoje území jen jak to jde. Čekáme na další branku.
06:36 Oba týmy do toho jdou tvrdě. Hra je rychlá. Kobylisy víc na míčku. Kralupy se zatím probouzejí. Je to pěkný zápas!
04:50 To byla rychlovka. Husťák neodhadl vzdálenost a dostal dvě minuty. Kobylisy toho hned využili, Hrdlička za pomocí Kočího dává první gól dnešního utkání.
04:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (0:1)
03:43 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:00 Hra začala v rychlém tempu. Na obou stranách jsme viděli pěkné šance.
01:47 Vítáme vás na dnešním zápase v Kralupech nad Vltavou. Vlci dnes přivítají žlutě svítící tým TJ Kobylisy.