59
  • 59 58:32
    Děčín

Florbal TJ Kobylisy - 1.FBC DDM Děčín IV 8:5
branky: 2. Jan Hrdlička, 8. Vít Komorný, 20. Jakub Zíka, 22. Jan Hrdlička, 40. Jakub Zíka, 41. Ondřej Kočí, 48. Jan Hrdlička, 48. Jan Hrdlička - 6. Marek Sochor, 26. Marek Sochor, 33. Lukáš Plechatý, 45. Marek Sochor, 45. Lukáš Vlček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5 + Jan Hrdlička OS:1 + Adam Havriljak OS; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 11 - Jan Drobný 27; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): V utkání jsme se drželi prakticky celých 60min a byť domácí byli kvalitnější, šance na body žila. Nejvíce nás mrzí jednoduché chyby, které tvořily výsledný rozdíl. Minimálně stejný výkon ohledně nasazení potřebujeme předvádět i v dalších zápasech. Děkujeme všem zúčastněným za zápas.
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel jsme z toho udělali bramboračku. Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Góly jsme soupeři darovali. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:03 Děčín zkouší jít do 6
58:32 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
56:42 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest
56:42 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
56:42 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
56:42 Bohoušek neudržel nervy na uzdě
55:47 Děčín v přesilovce uzamknul Kobylisy na půlce a nebezpečně si nahrávají a ještě víc nebezpečněji střílí.
54:23 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
54:20 Děčín dvakrát nebezpečně ohrozil branku domácích. Gól ale žádny nepadl.
52:17 Děčín se snaží rozehrát přes střed.
51:49 Kočí vysoko nad
50:34 Havlíček sám na branku Děčína, střílí ale moc z úhlu. Brankář chytá.
47:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (8:5)
47:48 Šimon Paldus faulován, nařízena standardka v nebezpečné vzdálenosti od branky Děčína.
47:40 A na hřišti to opět vře.
47:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (7:5)
47:13 Kobylisy využívají!
46:24 Odložené vyloučení
44:51 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #12 David Matza (6:5)
44:26 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (6:4)
44:26 Už ne :-(
44:10 Na hřišti to vypadá, jako kdyby přesilovku hrály Kobylisy.
43:41 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
43:40 Hra se trošku přiostřuje
40:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (6:3)
40:44 Komorný - Kočí, nádherná spolupráce
40:01 A opět změna stran ....
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:50 Důležitý gól do šatny
39:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (5:3)
39:44 Zika střílí z první. GÓL!
35:00 Dnešní zápas sleduje 31 diváků.
34:48 Náhradní brankář hostujícího týmu si za průchod svých emocí vysloužil osobní trest
34:47 Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV - osobní trest
34:47 Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování
34:47 Tvrdý Bohouškův zákrok u mantinelu soupeřovi střídačky. Bräuer se těžce zvedá.
32:12 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #23 Lukáš Plechatý, asistoval #21 Lukáš Vlček (4:3)
32:12 Kudrnáč po střele Vlčka leží mimo bránu, toho Děčín využívá a Plechatý střílí gól
29:03 Děčín se snaží uklidnit hru přihrávkami na vlastní polovině.
28:50 Pozler si rozehrála na středu hřiště tak, že se k němu balonek vrátil přes Kloudu a Hrdičku na velkém brankovišti. Trefuje však jen masku brankáře.
27:50 Hra se svižně přelévá ze strany na stranu.
25:27 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #21 Lukáš Vlček (4:2)
25:27 Děčín přesilovku využívá
24:48 Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
24:48 Marek Dostál zachraňuje nebezpečné přečíslení 3 na 2 za cenu faulu
24:43 Po změně stran máme menší problém se zorientovat v tom, kdo střílí na jakou branku
23:20 Vítek Komorný netrefuje balonek po výtečné nahrávce od Kočího.
21:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:1)
21:18 Klouda nahrává Hrdličkovi zpoza brány, Hrdlička nekompromisně zavěšuje.
20:00 Střely v 1. části: 13:4
19:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
19:54 Tentokrát se Zika nemýlí.
19:00 Zika střílí ze středu hřiště ... do prvního
18:52 Semerád střílí ze středu hřiště ... do prvního
18:51 Kočí střílí ze středu hřiště ... do prvního
16:52 Podavači balónků nestíhají. Míček je víc mimo hřiště než ve hřišti.
15:54 A zase tu máme kopírák. Pilek sám před domácím brankářem. Ještě jasnější gólovka než minule. Pilek přestřeluje.
15:00 Vlček sám před domácím brankářem. Jasná gólovka. Vlček ale přestřeluje.
14:54 Děčín na polovině Kobylis. Nebezpečná střela směrem na branku Ondry Kudrnáče.
14:06 Kočák tyčka
13:06 Jak přes kopírák. Kobylisy zachycují rozehrávku Děčína, tentokrát Havlíček balonek vůbec netrefil. Skóre se nemění.
12:21 Domácí zahytili soupeřovu rozehrávku, Havlíček střílí přímo do golmana. Skóre se nemění.
09:27 Děčín se pomalu rozehrává, drží balonek na svých hokejkách, počtem střel na bránu už se dotáhl na domácí.
07:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:1)
07:57 Kočí našel na středu Komorného, ten zavěsil z první pod víko. Kobylisy opět vedou!
07:50 Vlček prokličkoval s balonkem na hokejce polovinu hřiště, nakonec nedovoleně zastaven Kanzelsbergerem.
05:45 Hrdlička sám na polovině soupěře, který zrovna střídá. Pozler bohužel váhá z rozehrávkou. Soupeř se stihl vrátit a Hrdličku obsadit.
05:10 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (1:1)
05:10 První střela na branku domácích .....
01:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
01:00 Od úvodího hvizdu rozhodčího se hraje na polovině soupeře
00:00 Krásný nedělní podvečer ze Šatna Arény, vítáme Vás u textového zápisu ze zápasu mezi domácim týmem Florbal TJ Kobylisy a hostujícím týmem 1.FBC DDM Děčín IV.