4:9
    Kristián MALÍK
    (Hájek)

FbC Barracudas Slaný - Kralupy Wolves 4:9
branky: 5. Lukáš Reymar, 12. Alois Burian, 29. David Mistrík, 51. Tomáš Richtr - 18. Marek Čejka, 21. Marek Čejka, 27. Pavel Procházka, 33. Jan Michálek, 34. Jakub Hájek, 37. Jan Suk, 38. Petr Husťák, 45. Jan Suk, 54. Kristián Malík; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 29, Tomáš Cmíral 5 - Jan Blaho 28; po třetinách: 2:1, 1:6, 1:2
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): Nepřijdeš-li na trénink nenatrénuješ, nenatrénuješ-li nevystřelíš, nevystřelíš-li nevyhraješ :-) vidíme se za týden
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Zápas hodnotím kladně, bohužel jsme do zápasu vstoupili s brankovým mankem a začali hrát až za stavu 0:2. Dvě inkasované branky nás nakopli a zejména druhá třetina pro nás byla ve znamení golů. Zápas jsme si pohlídali až do konce. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:27
53:32 Vyloučen hráč #61 Petr Chvojka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
53:18 GÓL Kralupy Wolves! 4:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #25 Jakub Hájek (4:9)
50:00 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #67 David Sachr (4:8)
44:48 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
44:00 GÓL Kralupy Wolves! 3:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #48 Jan Řehák (3:8)
42:24 Vyloučen hráč #24 Petr Lacko družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #18 Tomáš Cmíral družstva FbC Barracudas Slaný
40:00 Střely ve 2. části: 9:17
39:23 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
37:42 GÓL Kralupy Wolves! 3:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák bez asistence (3:7)
37:22 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #77 Vojtěch Teslík.
36:45 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #66 Pavel Procházka (3:6)
33:17 GÓL Kralupy Wolves! 3:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #87 Marek Čejka (3:5)
32:19 GÓL Kralupy Wolves! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (3:4)
28:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #67 David Sachr (3:3)
26:47 GÓL Kralupy Wolves! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #32 Jan Suk (2:3)
22:44 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování
20:52 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:19
17:47 GÓL Kralupy Wolves! 2:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (2:1)
11:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:0)
09:52 Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
04:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #20 Patrik Martinovský (1:0)