60
  • 60 59:12
    2

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Česká Lípa B 8:3
branky: 5. Jaroslav Rybka, 15. Jaroslav Rybka, 25. Matěj Vodička, 28. Tomáš Kratochvíl, 33. Jan Kopýtko, 54. Jan Jupa, 55. Ondřej Kopta, 59. Jaroslav Rybka - 30. Petr Procházka, 33. Jiří Moravík, 56. Vojtěch Legner; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 27 - Marek Kocourek 35; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Na tři lajny se to zkrátka lépe táhne, dnes jsme hráli trochu více odzadu. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Legner Vojtěch (Trenér): Dnes jsme si body nezasloužili, soupeř vyhrál zaslouženě, gratulujeme. Podržel nás gólman, aby nebyl výsledek krutější.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:12 Vyloučen hráč #30 Tomáš Kratochvíl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (8:3)
58:12 A přece jenom jsme se dočkali, hattrick Járy Rybky!
55:49 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #7 Jan Bureš (7:3)
55:49 Česká Lípa v přesilovce snižuje na 3:7.
55:36 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
54:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (7:2)
53:44 Timeout FBC Česká Lípa B
53:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #66 Zdeněk Fanta (6:2)
51:41 Česká Lípa v plném počtu.
49:41 Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky
49:38 Máme tu další odložené vyloučení.
46:39 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:39 Litvínov si zahraje 3 na 5.
46:03 Střelu Procházky Vybíral vyráží.
45:38 Vyloučen hráč #81 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky
43:45 Bude mít Rybka hattrick dneska? Uvidíme.
42:23 Pěknou kombinaci Lípy ve finále zblokoval Kaprhál.
40:50 Procházka získal míček a z úniku trefuje Vybírala.
40:00 Střely ve 2. části: 17:11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:25 Začíná se zvedat tempo hry.
33:05 Martin Dvořák v samostatném úniku trefuje brankářovo hruď.
32:32 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #23 Václav Drahoš (5:2)
32:05 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Jan Kopýtko, asistoval #22 Jaroslav Rybka (5:1)
32:05 Kopýtko krásná střela, která končí golem.
29:01 Procházka vymetl siť za Vybíralovo zády střelou z půlky hřiště.
29:00 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka bez asistence (4:1)
27:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #33 Matěj Vodička (4:0)
27:22 Kratochvíl trefuje míček ze vzduchu a dává gol.
26:19 Kopýtko skvělý obranný zákrok.
24:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Matěj Vodička, asistoval #72 Ondřej Kopta (3:0)
24:54 Matěj Vodička využívá druhé přesilovky Bivoje.
23:02 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:15 Matěj Dvořák předvedl několik krásných obranných zákroků za sebou.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:33 Pepa Jupa tuhle třetinu hraje zatím vážně dobře, snad mu to vydrží do konce zápasu.
14:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
14:23 Jára Rybka to bere na sebe a využívá přesilovku.
14:02 Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
13:45 Litvínov ve výhodě, odložené vyloučení za hru v šesti.
11:23 Petrák vyslal krásnou střelu, ale Vybíral vyráží.
10:34 Kopta trefuje tyč.
07:13 Česká Lípa sportovně vrací Bivoji míček po přerušení hry kvůli zranění.
04:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (1:0)
03:31 Matěj Dvořák to zkouší z půlky, ale Kocourek vyráží.
02:12 První velká šance Pepy Jupy, ale bohužel golmana nepřekonal.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.