9:14
    Daniel JÄSCHKE
    (Kopp)

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC DDM Kati Kadaň 10:14
branky: 3. David Karpíšek, 5. Bilguun Ariunbuyan, 8. Štěpán Cvekl, 14. Ondřej Cvekl, 18. Ondřej Cvekl, 30. Jan Rott, 46. Daniel Pilař, 50. Ondřej Cvekl, 59. Ondřej Cvekl, 60. Jan Rott - 2. David Budák, 5. Dominik Šebek, 12. Lukáš Pardubský, 20. Dominik Šebek, 22. Jiří Prokop, 25. Jiří Prokop, 26. Dominik Šebek, 27. Ondřej Kopp, 43. Patrick Lenke, 46. Kryštof Danda, 46. Jaroslav Michálek, 48. Patrick Lenke, 50. Kryštof Danda, 60. Daniel Jäschke; rozhodčí: Lukáš Mucha - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:2 + Mikuláš Kulík 4; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 32 - Filip Staněk 23; po třetinách: 5:4, 1:4, 4:6
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): 3 body dobrý, ale ... Mrzí mě, že jsme poslali sanitou ze zápasu ex kadaňského hráče. Přejem Cveklikovi ať je v pohodě. Mrzí mě, že jsme ne optimální hrou nedovolili juníkům odehrát celý match. A rozhodně jsme nepomohli dnes našemu brankáři. Soupeř odehrál parádní běhavé utkání. Dozadu nás dobře prověřil. Díky pořadatelům , rozhodčím i divákům, hezký zbytek víkendu.
60:00 Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér): Chěl bych celému týmu poděkovat za super výkon. I přes prohru s třetím týmem tabulky jsme dokázali po většinu zápasu držet krok. Děkujeme soupeři, pořadatelům za utkání. Štěpánovi přejeme brzké uzdravení.
60:00 Střely ve 3. části: 10:21
59:48 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #39 Jiří Hádek (10:14)
59:21 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #11 Ondřej Kopp (9:14)
58:16 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #23 Ondřej Večeř (9:13)
57:56 Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
55:10 Vyloučen hráč #25 Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování florbalky
54:22 Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
53:04 Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
49:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #65 David Karpíšek (8:13)
49:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda z trestného střílení (7:13)
47:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:12)
45:47 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař z trestného střílení (7:11)
45:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (6:11)
45:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda, asistoval #12 Jiří Prokop (6:10)
42:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (6:9)
40:37 Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil #20 Jaroslav Jaroš.
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
36:13 Vyloučen hráč #20 Jaroslav Jaroš družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
29:30 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:8
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #27 Matěj Slaba (6:8)
26:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #17 René Chodura (5:8)
25:38 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (5:7)
24:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #9 Daniel Jäschke (5:6)
21:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #11 Ondřej Kopp (5:5)
20:00 Střely v 1. části: 15:11
19:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #29 Jaroslav Michálek (5:4)
17:04 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl bez asistence (5:3)
13:47 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #25 Jiří Šolta (4:3)
13:42 Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2+2 minuty za hrubost
12:59 Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
11:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (3:3)
07:42 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #27 Matěj Slaba (3:2)
04:54 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #30 Jan Rott (2:2)
04:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
02:19 Na rychlou branku Kadaně přišla stejně rychlá odpověd Roudnice. Karpíšek prostřelil Staňka.
02:18 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #65 David Karpíšek, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (1:1)
01:01 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #17 René Chodura (0:1)
00:01 Dám a pánové dnešním přenosem vítáme Vás u sledování dnešbího zápasu.