• 60 59:58
    3:9
    (Cvekl)

FBC Česká Lípa B - BK REAL ROUDNICE n/L 3:9
branky: 3. Petr Procházka, 42. Vojtěch Legner, 52. Jakub Knespl - 23. Štěpán Cvekl, 24. Daniel Pilař, 28. Štěpán Cvekl, 30. Štěpán Cvekl, 33. Ondřej Cvekl, 40. Štěpán Cvekl, 54. Jiří Šolta, 56. Jaroslav Jaroš, 60. Ondřej Cvekl; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 3 + Zdeněk Petrák OS:5; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Marek Kocourek 22 - Daniel Castrillo 26; po třetinách: 1:0, 0:6, 2:3
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): Utkání se nám povedlo po herní stránce. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér): Po výborném vstupu do utkání jsme si zápas prohráli ve druhé třetině. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:58 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:9
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (3:9)
59:58 Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost
59:58 Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
59:04 Hosté v útoku.
57:32 Timeout FBC Česká Lípa B
57:32 Domácí v útoku.
56:01 Hosté v útoku.
55:07 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:8
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #31 Štěpán Cvekl (3:8)
55:07 Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
55:07 Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B - osobní trest
53:29 Domácí v útoku.
53:00 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (3:7)
51:43 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl bez asistence (3:6)
51:05 Hosté rozehrávají v útoku.
50:09 Procházka trefuje tyč.
49:00 Domácí zatím bez střely.
48:35 Vyloučen hráč #12 David Šindelář družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
46:18 Domácí v útoku.
45:06 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
43:42 Hosté se ženou do útoku.
41:58 Domácí rozehrávají vv útočném rohu.
41:04 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #19 Petr Procházka (2:6)
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:19 Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
39:11 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #49 Ondřej Cvekl (1:6)
38:31 Procházka probíhá celé hřiště a střílí.
36:21 Domácí v útoku.
35:12 Domácí rozehrávají na útočné polovině.
34:27 Hosté na míčku v útoku.
32:47 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #98 Michal Rott (1:5)
32:08 Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:08 Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
31:59 Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:29 Domácí v útoku.
29:01 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:4
27:56 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (1:3)
26:57 Bureš trefuje tyč.
25:30 Hosté se ženou do útoku.
24:14 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
23:23 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #98 Michal Rott (1:2)
22:32 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #98 Michal Rott (1:1)
20:43 Na polovině hřiště rozehrávají hosté.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
18:05 Domácí delší dobu na míčku, zatím bez zakončení.
16:14 Procházka pálí z půlky.
13:54 Domácí v útočných pozicích.
12:00 Hosté roezrhávají v útočném rohu.
10:47 Hsoté roezhrávají na útočné polovině.
08:34 Legner střílí z otočky.
07:29 Hosté v útočných pozicích.
04:55 Domácí rozehrávají na útočné polovině.
04:17 Hosté roezrhávají v útočném rohu.
02:56 Domácí rozehrávají u vlastní střídačky.
02:31 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #7 Jan Bureš (1:0)
01:38 Domácí stále na míčku.
00:43 Domácí v útoku.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají domácí.