• 60 59:54
    8:18
    (Švejda)

BK REAL ROUDNICE n/L - TJ Sokol Královské Vinohrady B 8:18
branky: 17. Ondřej Cvekl, 23. Jan Rott, 28. Štěpán Cvekl, 39. Daniel Pilař, 44. Jaroslav Jaroš, 46. Bilguun Ariunbuyan, 48. Ondřej Cvekl, 50. Ondřej Cvekl - 3. Matěj Špaček, 13. Jan Švejda, 15. Lukáš Gregor, 17. Viktor Vondra, 19. Dalibor Nigrin, 27. Viktor Vondra, 28. Radek Kužel, 29. Lukáš Gregor, 29. Jan Švejda, 29. Viktor Vondra, 32. Matěj Špaček, 37. Jan Švejda, 37. Lukáš Gregor, 40. Viktor Vondra, 49. Viktor Vondra, 49. Matěj Špaček, 60. Lukáš Chvátal, 60. Viktor Vondra; rozhodčí: Jakub Horák - Tomáš Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 25 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 1:5, 3:9, 4:4
60:00 Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér): Dnešní utkání nás poslalo zpátky na zem. Po povedených utkáních v předchozích kolech jsme dostali školení z vyšší školy florbalu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Opět poměrně zdařilý výkon směrem do ofenzivy. Měli jsme dnes vepředu výrazné individuality, což se projevilo na výsledku. Dozadu jsme měli pár slabších momentů, na které si musíme dát v dalších zápasech pozor. Viki Vondra šel v ofenzivě všem příkladem. Děkujeme soupeři za utkání a hezký víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #16 Jan Švejda (8:18)
59:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #23 Richard Klíma (8:17)
52:40 Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
49:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Ondřej Cvekl, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (8:16)
48:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (7:16)
48:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:15
47:00 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Ondřej Cvekl, asistoval #19 Štěpán Cvekl (7:14)
46:11 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
45:49 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #91 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #18 Daniel Pilař (6:14)
43:10 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #23 Ondřej Večeř (5:14)
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
39:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:14
38:53 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #98 Michal Rott (4:13)
36:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #16 Jan Švejda (3:13)
36:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (3:12)
34:05 Vyloučen hráč #19 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
31:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #14 Radek Kužel (3:11)
28:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #27 Lukáš Gregor (3:10)
28:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #64 Matěj Špaček (3:9)
28:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #8 Viktor Vondra (3:8)
27:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radek Kužel, asistoval #44 Lukáš Chvátal (3:7)
27:07 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Štěpán Cvekl, asistoval #11 Ondřej Cvekl (3:6)
26:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #14 Radek Kužel (2:6)
22:40 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 7:17
18:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #16 Jan Švejda (1:5)
16:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
16:28 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:3
14:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #2 Dalibor Nigrin (0:3)
12:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #8 Viktor Vondra (0:2)
03:23 Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
02:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (0:1)