23:0
    Jakub ZÍKA
    (Hrdlička)

Florbal TJ Kobylisy - Florbal Sokolov 23:0
branky: 2. Jakub Zíka, 4. Jan Hrdlička, 5. Matěj Víšek, 5. Šimon Paldus, 13. Jan Hrdlička, 15. Ondřej Kočí, 16. Matěj Víšek, 17. Vít Komorný, 18. Daniel Havlíček, 22. Jakub Zíka, 24. David Mühlbach, 27. Jan Hrdlička, 32. Šimon Paldus, 35. Jakub Zíka, 36. Daniel Havlíček, 42. Ondřej Kočí, 45. Jan Hrdlička, 46. Ondřej Kočí, 52. Matěj Víšek, 52. David Mühlbach, 54. Jan Hrdlička, 59. Šimon Paldus, 59. Jakub Zíka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2 + Aleš Hoch 4; využití: 3:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Marek Paleček 6, Vojtěch Černý 16 - Ondřej Heimerle 34; po třetinách: 9:0, 6:0, 8:0
60:00 Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér): Nemám slov, domácí odpočítávají skóre v šatně ještě do teď...Ale věřili jsme si na vítězství :)
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Rozhodla 1. třetina, kdy jsme dali rychlé goly. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
58:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 23:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (23:0)
58:22 Nahrávka, nahrávka, střela, gól
58:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 22:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #3 Ondřej Kočí (22:0)
58:11 Kočí rozehrává z rohu přímo na Palduse, ten z první střílí přesně do brány
57:50 Krejčí prudkou střelou jen do masky hostujícího brankáře
53:15 Hoch v krásné šanci netrefuje branku
53:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 21:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (21:0)
53:00 Zápas už by si mohl dát pivo i v Americe
53:00 Po nečekaném odrazu balonku od mantinelu další gól po ose Zika - Hrdlička
51:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 20:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (20:0)
51:25 Mühlbach hned po buly vstřeluje další gól
51:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 19:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (19:0)
51:17 Havlíček zavezl balonek za sokolovskou branku, Kropík našel krásně Víška a ten přesně terfuje bránu
50:45 Konvalina zkoušel samostatný únik, domácí ho ale zastavili
47:51 Sokolov teď dvakrát za sebou nebezpečně zahrozil. Domácí brankář Černý musel chytat padající balonek, který viděl až na poslední chvíli.
45:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 18:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (18:0)
45:59 A zápas je plnoletý
45:59 Kočí vymetl pavučinku v brance hostí
44:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 17:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (17:0)
44:14 Hrdlička taky vystřelil
43:51 Sokolov teď střílí z každé pozice
41:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 16:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #47 Lukáš Panenka (16:0)
41:21 Kočí vystřelil .... a je to
40:00 Střely ve 2. části: 24:7
39:30 Mosler střílí ze středu hřiště, Hykš nebezpečně doráží před Kobyliskou brankou. Naštěstí pro domácí netrefuje.
35:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 15:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (15:0)
35:23 Havlíček doráží Kropíkovu střelu
35:00 Dnešní zápas sleduje 31 diváků
34:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 14:0
34:59 Zíka po nádherné přihrávce od Hrdličky trefuje prázdnou bránu
34:01 Skopový před brankou domácích netrefuje balonek
33:52 Panenka minul
32:10 Mosler po výběhu na střed krásnou střelou rozezněl břevno za domácím brankářem
31:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 13:0
31:08 Střelu Palduse neštastnou tečí usměrnil do vlasní brány Šafránek
29:55 Skopový vyzkoušel brankáře Černého, ten je připraven.
26:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 12:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #1 Vojtěch Černý (12:0)
26:36 Vojta Černý z brány krásně našel Hrdličku a ten se nemýlí
26:20 Sokolov v obranném pásmu
25:45 Sokolov v útočném pásmu
25:30 Panenka, Kočí a Hlavsou zblokována střela
24:41 Krásná kombinace Kočí, Panenka. Brankář hostí vyřáží maskou.
24:30 Havlíček přímo do brankáře
23:10 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #8 Šimon Paldus (11:0)
23:10 Mühlbach k bližší tyčce.
21:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 10:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (10:0)
21:51 Rychlá kombinace, gól.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Černý družstva Florbal TJ Kobylisy
20:00 Střely v 1. části: 16:6
19:59 Vyloučen hráč #39 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2+2 minuty za hrubost
19:59 Tvrdá srážka Hocha s Havlíčkem.
17:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #33 Jindřich Smoček (9:0)
17:42 Vysoký pressing se domácím vyplatil
17:15 Hykš vyzkoušel Palečka, jestli za těch 18 minut nezmrzl
16:06 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný z trestného střílení (8:0)
16:06 Po faulu na Komorného pojedou domácí nájezd
15:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #58 Daniel Havlíček (7:0)
15:28 Víšek to zkusil zpoza obránce a vyšlo to
15:12 Po vzdušné kombinaci Zíka Jakub tyčka
14:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:0
14:29 Komorný našel přesnou nahrávkou zpoza brány úplně volného Kočího a ten se nemýlil.
12:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:0)
11:24 Zdravotník v zácviku ošetřuje Krejčího.
11:23 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
11:23 Nebezpečný zákrok v rohu hřiště
08:29 Vyloučen hráč #33 Jindřich Smoček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
08:29 Smoček zastavuje útok Sokolova. Vysloužil si za to ale dvouminutový trest.
06:50 Na míčku už jsou opět Kobylisy.
06:42 Šafránek zastavil rozehrávku Kobylis, soupeř má poprvé nebezpečnou akci před domácí brankou.
04:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:0
04:57 Šimon Paldus si asi myslí, že je na softballe
04:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #46 Ondřej Krejčí (3:0)
04:22 Matěj Víšek oběhl bránu a zpoza branky zasunul
03:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
03:54 Kobylisy svoji první přesilovku využívají
03:03 Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
03:03 Kočího od balonu soupeř odstavil jen za cenu faulu
01:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
01:15 Nejlepší střelec Prague Masters v kategorii M35+ Zíka Jakub asi chce být nejlepším střelcem i v tomto zápase.
00:01 Kdo vyhrál buly nevíme, ale první útok měly Kobylisy.
00:00 Dobrý nedělní podvečer ze Šatna Arény, vítáme Vás u textového on-line ze zápasu mezi domácím týmem Florbal TJ Kobylisy a hostujícím týmem Florbal Sokolov.