5:4
    Pavel VÍTEK
    (Nergl)

FbC Barracudas Slaný - Florbal Ústí B 5:4
branky: 5. David Mistrík, 22. Václav Linhart, 23. Václav Linhart, 25. Radek Šťovíček, 28. Radek Šťovíček - 35. Jindřich Grosse, 47. Jindřich Grosse, 48. Filip Kučaba, 59. Pavel Vítek; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 48 - Jan Hrstka 6; po třetinách: 1:0, 4:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Soupeř nám opět dokázal, že máme problém kontrolovat hru celý zápas. Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Pro některé méně pozorné čtenáře, nyní zhodnotím a popíšu průběh utkání: Poklidná neděle na Kladně, tak to máme rádi. Většinu utkání jsme šlapali vodu. Nyní zhodnotím a popíši rozhodující aspekty: Florbal jsme tak nějak hráli až ve třetí třetině. Hezkou neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 1:21
58:52 Timeout FbC Barracudas Slaný
58:52 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #15 Pavel Vítek, asistoval #28 Leoš Nergl (5:4)
57:32 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky
56:06 Timeout Florbal Ústí B
47:14 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #17 Patrik Šredl (5:3)
46:52 GÓL Florbal Ústí B! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (5:2)
42:19 Vyloučen hráč #20 Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
34:03 GÓL Florbal Ústí B! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse bez asistence (5:1)
27:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #27 David Mistrík (5:0)
24:38 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček bez asistence (4:0)
22:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (3:0)
21:41 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #33 Lukáš Chadima (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 4:16
04:01 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #19 Václav Linhart (1:0)