7:5
    Michal ZÁRUBA
    ()

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Ústí B 7:5
branky: 9. Jan Koštoval, 15. Adam Závěrka, 26. Adam Závěrka, 41. Marek Sochor, 56. Adam Betka, 58. Marek Sochor, 60. Michal Záruba - 4. Filip Kučaba, 10. Vladimír Štorek, 30. Hynek Nikolič, 41. Jiří Strnad, 58. Jakub Koník; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Topš 26 - Tomáš Hlava 13; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Hráli jsme častěji na míčku a potřebovali jsme se více tlačit do střelby a předbrankového prostoru. Trpělivost a žádné velké výkyvy nám přinesli 3 body, které si tým zasloužení a snad nás nakopne do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Jedním slovem OSTUDA. Domácí bojovali víc než my a díky tomu mají 3 body. Náš výkon špatenka. (Čau Martine) Chápu, že máme nosit 2 svetry, ale aby mi mrzly ruce na střídačce, to jsem za 20 let s florbalem nezažil.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:36 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba bez asistence (7:5)
59:08 Ústí v šesti
58:39 Timeout Florbal Ústí B
57:44 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #65 Pavel Zeman (6:5)
57:26 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #17 Adam Betka (6:4)
55:56 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #17 Adam Betka, asistoval #29 Marek Sochor (5:4)
40:59 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #14 Filip Kučaba (4:4)
40:43 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
34:01 Ústecký klasický úprk a 2na1 už asi tak po stopadésátédeváté!
32:34 Nikolič promách dnešní svojí největší tutovku. Z metru na Topše
31:03 Hlava se teď nenudí. Vyskočil a Vybíral to tam solej Hlava neHlava. Hlavis drží!
29:45 Koník spálil extra krutou tutovku
29:00 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:3)
29:00 Začíná se decentně přiostřovat
27:19 Hra je na Děčínské poměry poměrně rychlá. Na nic se nečeká, akce za akcí. Po delší době pro oko diváka vcelku zajímavý zápas
25:20 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka bez asistence (3:2)
23:52 Štorek na zádech Topše
21:43 Grosse tyčkaaa! To nám to začíná
20:00 Střely v 1. části: 6:8
18:27 Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:53 Vyloučen hráč #91 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
15:00 Klasický Ústí. Děčín zamknut na vlastní polovině a Ústí hraje hru na obstřelovanou
14:06 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #22 Lukáš Topš (2:2)
11:56 Vyloučen hráč #31 Petr Vybíral družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
09:03 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:2)
08:06 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #12 David Matza (1:1)
03:46 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #65 Pavel Zeman (0:1)
01:37 Vyloučen hráč #17 Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
00:11 Vítáme vás na dalším čupr zápase! Dnes do Nového Boru přijel náš soused z Ústí nad Labem