(Rafaj)
  • 58 57:13
    Roudnice

FbC Barracudas Slaný - BK REAL ROUDNICE n/L 12:8
branky: 2. Alois Burian, 5. Patrik Martinovský, 9. Ondřej Richtr, 13. Jiří Rafaj, 20. Alois Burian, 33. Alois Burian, 33. Václav Linhart, 36. Jiří Rafaj, 42. David Mistrík, 48. Radek Šťovíček, 54. Tomáš Richtr, 58. Tomáš Richtr - 1. David Karpíšek, 6. Daniel Pilař, 8. Ondřej Cvekl, 30. Ondřej Cvekl, 37. Jaroslav Jaroš, 47. Jaroslav Jaroš, 56. Jaroslav Jaroš, 57. Ondřej Cvekl; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Adam Nolč 4:4; využití: 2:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Šimon 34 - Matěj Fišer 55; po třetinách: 5:3, 3:2, 4:3
60:00 Komentář domácích: Až na vlažný vstup byl zápas v naší režii. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): Dneska byl na hrišti úplně jiný tým než minulý týden. Měli jsme dobré nasazení, bohužel jsme soupeře pustili do několika přesilovek, které rozhodly zápas. Děkuji soupeři, rozhočím a divákům za výborný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:17
59:36 Jaroslav Janoš může oslavit svůj hattrick.
57:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 12:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (12:8)
57:13 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
56:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 11:8
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Ondřej Cvekl, asistoval #91 Bilguun Ariunbuyan (11:8)
56:31 Ondřej Cvekl může, jako další hráš Roudnice, oslavit svůj hattrick.
55:36 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 11:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #25 Jiří Šolta (11:7)
55:05 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2+2 minuty za hrubost
55:05 Adam Nolč přitvrdil.
53:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 11:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (11:6)
53:44 Gólostroj Tomáš Richtr zaúřadoval a načal další desítku gólů.
50:39 Vyloučen hráč #20 Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra na zemi
50:39 Patrik Martinovský si počínal nedovoleně, a to tak, že hrál na zemi. S diskuzí s rozhodčím si šel sednout na trestnou lavici.
47:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 10:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #67 David Sachr (10:6)
47:55 Po baleťácké otočce kolem branky skóruje i Radek Šťovíček.
46:41 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #11 Ondřej Cvekl (9:6)
46:41 Roudnice se opět krásným gólem ozývá.
41:29 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #29 Radek Šťovíček (9:5)
41:29 Barracudy navyšují svojí sbírku gólů.
40:45 Waldmann opět zasahuje na brankové čáře.
40:00 Střely ve 2. části: 30:12
38:13 Vyloučen hráč #41 Jaroslav Jaroš družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
38:13 Rozhodčí nekompromisně vyloučil Jaroslava Jaroše, který to bere s úsměvem.
36:21 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:5
36:21 Nepovedená parádička Roudnice má parádní výsledek!
35:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #21 Tomáš Richtr (8:4)
35:35 Po samostatném úniku Tomáše Richtra a následné nahrávce Jiřímu Rafajavi padl gól, který vymetl pavučiny z šibenice.
32:57 Góly padají rychleji, než dokážu psát. Barracudy navyšují své vedení.
32:56 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #27 David Mistrík (7:4)
32:27 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #10 Ondřej Richtr (6:4)
31:00 Petr Waldmann zaskakuje za golmana a zastavuje míček na brankové čáře.
29:08 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Ondřej Cvekl, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (5:4)
29:08 Parádičky Lukáše Reymara a Adama Nolče nevedly ke gólu Barracud, ale ke gólu Roudnice.
26:35 Kotel hostů se ozývá přes celou kladenskou halu.
22:00 Začala 2. třetina, zatím se nic zajímavého neděje.
20:00 Střely v 1. části: 20:13
19:50 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:3
19:50 Další gól Barracud, nestíhám komentovat, píšu pomaleji, omlouvám se.
19:43 Vyloučen hráč #11 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
19:43 Hráč hostů se nepoučil z předešléo prohřešku a opět byl vyloučen.
16:13 Barracudy kousaly do soupeře během své přesilovky, ale soupeř odolal. Stav zůstává stejný.
14:13 Vyloučen hráč #11 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání
14:13 Oba týmy by se měli sejít na hodině matematiky a připomenout si základy počítání.
12:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #10 Ondřej Richtr (4:3)
12:07 Barracudy toho rychle využívají a trhají sítě!
11:51 Vyloučen hráč #91 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za opakované přestupky
11:51 Tentokrát se provinili hosté a musí čelit přesile.
08:10 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:3)
08:10 Kapitán Barracud dává labužnický vyrovnávací gól.
07:09 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:3
07:09 Soupeř využívá chyby domácích a zvyšuje svoje skóre.
06:22 Barracudy se přepočítaly a jeden z nich si šel odpočinout na trestnou lavici.
06:21 Vyloučen hráč #3 Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání
05:22 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #92 David Karpíšek (2:2)
05:22 Barracudy se nechaly zahnat do sítě a inkasovaly další branku.
04:14 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Patrik Martinovský, asistoval #88 Adam Nolč (2:1)
01:53 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:1)
01:53 Rychá odpověď Barracud. Je vyrovnáno.
00:22 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #92 David Karpíšek, asistoval #30 Jan Rott (0:1)
00:22 Baracudy se nestačily rozkoukat a už musí lovit míček ze sítě.