58
  • 58 57:41
    Kadaň

Florbal TJ Kobylisy - FBC DDM Kati Kadaň 7:6
branky: 8. Jan Hrdlička, 16. Ondřej Kočí, 18. Matěj Víšek, 18. Lukáš Panenka, 20. Daniel Havlíček, 31. Jan Hrdlička, 51. Jan Hrdlička - 17. Patrick Lenke, 22. Ondřej Kalach, 39. Lukáš Pardubský, 46. Lukáš Pardubský, 48. Mikuláš Kulík, 54. Erik Štěrba; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Marek Paleček 40 - Ondřej Janúšek 7, Matěj Holeček 10; po třetinách: 5:1, 1:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Není moc důvodů k radosti. Je těžký když zápas začínáme stavem 0-5. Na pár gólů třeba milion šancí a když se to sečte, tak jsme si z tohoto utkání body odnést nemohli. Oboje jsou ale věci, které nás trápí a se kterými budeme muset v blízké budoucnosti sestavově něco udělat, protože takhhle nám ten vlak ujede a už nebude cesty zpět. Díky pořadatelům, rozhodčím a divákům za match.
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): 1. třetinu jsme odehráli výborně, a pak jsme se probránili k výhře. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 6:13
59:59 Je konec! Domácí zvládli ubránit tlak Kadaně a připisují si další 3 těžce vydřený body do ligové tabulky.
59:33 Kadanští teď ostřelují Palečka!
57:48 Hosté v šesti!
57:41 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
56:01 Domácí se ubránili.
55:23 Důležitý zákrok Palečka po ráně Šebka
54:01 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #63 Michal Kolitsch (7:6)
53:24 Štěrba střelou z půlky hřiště nad nohu Palečka znova snižuje na rozdíl jednoho gólu.
50:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #14 Filip Janeba (7:5)
50:46 Hrdlička z otočky k tyčce Holečkovy klece a je to zase o 2.
49:23 Zápas se nám začíná přiostřovat!
47:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #33 Dominik Šebek (6:5)
47:30 Špatně pokrytý Kulík trefuje ze vzduchu a dramatizuje utkání.
45:58 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #29 Jaroslav Michálek (6:4)
45:58 Střela z ničho nic a je to o 2 branky.
45:44 Hrdlička pouze do připraveného brankáře hostů.
44:36 Kočí po pěkné individuální akci pouze do tyče.
42:33 Hosté se vpohodě ubránili, dokonce i několikrát nebezpečně zahrozili.
42:08 První pořádná střela v přesilovce v podání Hrdličky mimo.
40:33 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
40:33 Domácí v úvodu tretí třetiny dostávají výhodu přesilové hry.
40:00 Střely ve 2. části: 6:21
38:32 Těžký zákrok Palečka!
38:01 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (6:3)
38:01 Teď se ale Pardubský nemýlí a snižuje stav utkáání.
37:46 Pardubský tyč!
37:17 Nebezpečná střela Lenkeho končí na břevnu Palečkovy branky.
36:47 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
36:25 Kadaňští se nechtějí smířit s výsledkem a tlačí na Kobylisy.
33:26 Nebezpečný nához Štěrby
30:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (6:2)
30:51 Hezká samostatná akce Hrdličky a ještě lepší střela na přední tyč do šibenice!
28:11 Víšek od mantinelu mířil mezi nohy Holečka, te však stačil zaklapnout betony včas.
27:00 Za Palečkem zní břevno po střele Knappa!
26:25 Pardubský nebezpečnou střelou míjí branku Palečka.
25:11 Kočí hledal chytře postaveného Semeráda, který v těžké situaci netřefil balónek,
23:03 Panenka už překonal nového golmana hostů, ale gól nemohl být uznán z důvodu postavení Panyho v malém brankovišti.
21:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #12 Jiří Prokop (5:2)
21:45 Domácí zapomněli na Kalacha, který si proběhl půlku hřiště a překonal Palečka.
20:01 Úvodní buly drhé třetiny pro Kadaň.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Matěj Holeček družstva FBC DDM Kati Kadaň
20:00 Střely v 1. části: 12:12
19:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (5:1)
19:09 Dan Havlíček ze své "dočasné kanceláře" ze středu hřiště překonává Janůška a máme tu páááátou!
17:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #43 Antonín Semerád (4:1)
17:44 Lukáš "Pany" Panenka hezkou střelou do šibenice nedal šanci brankářovi Kanadě!
17:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #58 Daniel Havlíček (3:1)
17:08 Dáňa Havlíček hezkou nahrávkou poslal do samostatnýho úniku Matěje Víška, který se nemýlí a zvyšuje vedení domácího týmu.
16:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (2:1)
16:36 Už to vypadalo, že Kadaň pokazila volný úder, ale najednou z ničeho nic se objevila třela, která skončila za bezmocným Palečkem
15:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #43 Antonín Semerád (2:0)
15:34 Kočí dostal na střed pěknou nahrávku a střelou zpoza těla posílá míček za Janůška.
14:59 Paleček se na druhé straně nenechal zahanbit a také předvádí hezký zákrok.
14:35 Janůšek hezky nadvakrát proti Mülbachovi.
14:27 Nebezpečná střela Víška.
11:56 Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
10:46 Hosté ubránili oslabení.
08:46 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou
08:46 První přesilovka zápasu je tu!
07:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (1:0)
07:26 Jan "Bohoušek" Hrdlička zkušeně backhendem ( jak jinak ) uklízí pod tělo hostujícího brankáře a posílá domácí do vedení.
05:18 A další nebezpečná střela, tentokráte Dáni Havlíčka, končí nad.
04:54 První nebezpečná střela domácích v podání Honzika Pozlera končí těsně nad!
01:51 První nebezpečná střela hostí mimo Palečkovu klec.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Tito soupeři se již letos jednou utkali, ve druhém kole, kde se podařilo hráčům Kobylis porazit Kadaň v poměru 13:9. Uvidíme uvidíme, zda dnes bude padat podobný počet gólů, nebo jestli se obrany poučily a budousi na střelce dávat větší pozor.
00:00 Hezkou prvoadventí neděli z Kobylis! Ti, co dnes nedorazí do chrámu kobyliského florbalu určitě udělají chybu, jelikož tu dnes máme šlágr 12. kola mezi domácím týmem Florbal TJ Kobylisy a hostujícím týmem z Kadaně.