• 65 64:40
    7:6
    (Hájek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Kralupy Wolves 7:6p
branky: 4. Petr Blažej, 9. Jiří Krůšek, 21. Vít Neuman, 25. Jan Otta, 31. Jakub Záň, 48. Petr Blažej, 65. Matěj Špaček - 1. Petr Husťák, 7. Jan Řehák, 10. Jan Michálek, 39. Marek Čejka, 48. Marek Čejka, 60. Marek Čejka; rozhodčí: Marek Jeřábek - Filip Novák; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Petr Žitník 35 - Jan Blaho 16; po třetinách: 2:3, 3:1, 1:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Těžké utkání. Otřepali jsme se z mdlého začátku a druhá třetina byla velmi dobrá. Škoda zbytečných vyloučení v závěru zápasu a velká škoda inkasovaného gólu krátce před koncem. Pak jsme zvládli divočinu v prodloužení. Souhlasím s koučem hostí, že to bylo kvalitní utkání v solidním tempu. Děkujeme tedy soupeři.
65:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat soupeři za parádní zápas. Z naší strany nás mrzí prohraná druhá třetina. Děkujeme ze zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 4:3
64:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #32 Pavel Hájek (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:05 GÓL Kralupy Wolves! 6:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (6:6)
57:39 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
52:11 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení
51:35 Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
49:00 Pavel Hájek napravil své zaváhání v rozehrávce a famózně zastavil rodící se protiútok soupeře.
47:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (6:5)
47:57 Šaroch zpoza branky poslal míček přesně na Blažeje a ten trefil arkýř.
47:05 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
47:05 Čejka se dobře zorientoval před brankou soupeře a srovnává na 5:5.
43:10 Neuman se ocitl ve stoprocentní šanci, ale netrefuje branku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:05 A vzápětí domácí brankář výtečně! Žitník vytáhl proti samostatnému úniku soupeře krásný zákrok a Vinohrady stale vedou o gól.
38:26 GÓL Kralupy Wolves! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka bez asistence (5:4)
38:26 Snížení hostů. Po velké individuální chybě v rozehrávce SKV Čejka udělal kličku brankáři a vstřelil gól.
31:55 Vyloučen hráč #98 Ondřej Šimon družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
30:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (5:3)
30:47 Lahůdka. Hieu Nguyen krásně od mantinelu našel volného Jakub Záně a ten vymetl pavučinky.
26:55 Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou
24:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #83 Petr Blažej (4:3)
24:41 Tak tohle byla paráda. Blažej rozehrál standardku na Ottu a ten freestylovým zakončením dostal míček do sítě. Vinohrady vedou 4:3.
20:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (3:3)
20:29 Skvělý úvod ze strany SKV ve druhé třetině! Matěj Šaroch našel na středu volného Vítka Neumana a ten střelou dvacet čísel nad led srovnává na 3:3.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
09:10 GÓL Kralupy Wolves! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #10 Kristián Malík (2:3)
08:37 Šolaja se vrátil z trestné, na to hosté nebyli připraveni a resultoval z toho rychlý protiútok zakončený úspěšně Krůškem. Na zlatém podnosu mu míček připravil Pavel Hájek, starší z bratrů, kteří jsou dnes na hřišti a stojí proti sobě.
08:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #32 Pavel Hájek (2:2)
06:24 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #98 Ondřej Šimon (1:2)
06:09 Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
04:44 Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
03:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej bez asistence (1:1)
03:13 Petr Blažej utekl hostující obraně a po zemi posunul míček do branky.
00:18 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #25 Jakub Hájek (0:1)