60
  • 60 59:58
    2

BK REAL ROUDNICE n/L - 1.FBC DDM Děčín IV 5:6
branky: 2. Štěpán Cvekl, 5. Jan Hubka, 14. Jan Rott, 20. Daniel Pilař, 30. Jan Rott - 8. Marek Sochor, 9. Jakub Hora, 19. Zdeněk Vážný, 42. Marek Sochor, 49. Marek Sochor, 59. Adam Betka; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 17 - Adam Havriljak 4, Jan Drobný 12; po třetinách: 4:3, 1:0, 0:3
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Dnes se nám nepodařilo zachytit začátek zápasu, měli jsem problém dostat se do střelby a Roudnice využila svých šancí. Pomohli nám změny v sestavě a a především 4.branka, která nás nakopla a pomohla otočit zápas. Děkujeme všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér): děkuji celému týmu za předvedený výkon. Vyplatila se nám práce, kterou jsme na tréninku odvedli během vánoc. Škoda jedné individuální chyby, která zlomila zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:58 Vyloučen hráč #24 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání
58:41 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
58:41 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #17 Adam Betka, asistoval #24 Adam Závěrka (5:6)
53:40 Tyč zazvonila po individuální akci Danečka Pilaře
49:46 Další úžasný obranný zákrok Karpíška
48:42 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #36 Jan Drobný (5:5)
48:42 Neuvěřitelný gól Děčínských, golman neměl nejmenší šanci
44:47 Samostatný úník hostí zneškodnil super goalie Castrillo
44:11 Vyloučen hráč #16 Matouš Dašek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
44:11 Důrazný Karpíšek vybojoval přesilovku před vlastní brankou, neskutečný srdcař
42:44 V Rodnické obraně je po obdrženém góli zmatek
41:23 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (5:4)
41:23 Neuvěřitelně zbytečná chyba v rozehře nešťastného Jirky Šolty
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
38:30 Výborný obranný zákrok roudnického benjamínka v A-týmu Honzy Hubky alias "Houby"
37:55 Karpíšek výborně zablokoval střelu směřující na naší brankářskou hvězdu Dana Castrilla
36:29 Roudnickému týmu s daří udržet Děčínský bez zakončení
35:43 Výborný zásah golmana Děčína při situaci 2 na 1
32:51 Přesilovka zatím bez zakončení
31:57 Vyloučen hráč #24 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
31:00 Po menších komplikacích ze začátku se vám hlásíme s online komentářem k tomuto zápasu.
29:05 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #11 Ondřej Cvekl (5:3)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Jan Drobný družstva 1.FBC DDM Děčín IV
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:41 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #19 Štěpán Cvekl (4:3)
18:02 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #12 David Matza (3:3)
13:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:2
09:45 Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
08:57 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #56 Jakub Hora, asistoval #24 Adam Závěrka (2:2)
07:25 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (2:1)
06:12 Vyloučen hráč #33 Jan Hubka družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání
04:17 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #29 Jiří Hádek (2:0)
01:39 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Štěpán Cvekl, asistoval #11 Ondřej Cvekl (1:0)