4:6
    Daniel MACEK
    (Skopový)

Florbal Sokolov - FBC Česká Lípa B 4:6
branky: 3. Matouš Tesař, 27. Jakub Stejskal, 30. Petr Kleiner, 56. Daniel Macek - 10. Radek Formánek, 13. Jakub Knespl, 19. Petr Procházka, 23. Jan Zátka, 23. Jan Bureš, 40. Jan Zátka; rozhodčí: Michal Žáček - Filip Oberta; vyloučení: 2 + Aleš Hoch OS:4; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 22 - Marek Kocourek 28; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:0
60:00 Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér): Rozhodlo neproměňování našich šancí a přesilových her, které jsou klasicky dragické celou sezonu. Gratulujume soupeři a přejeme šťastný návrat domů.
60:00 Komentář hostů Beránek František (Vedoucí): Dnešní utkání hodnotím celkově kladně,že jsme získaly 3 body. Vstup do utkání byl velice vlažný,ale v druhé části jsme byli v celku produktivní. Vstup do druhé třetiny byl zlomový a ve třetí hra nahoru dolu spíše vyhovovala soupeři.  nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
58:46 Naděje stále drží golman domácích a vychytává samostatný únik hostí.
55:31 GÓL Florbal Sokolov! 4:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #1 Daniel Macek, asistoval #7 Jan Skopový (4:6)
55:31 Domácí ustáli oslabení a hned po návratu z trestné snižují stav.
53:28 Vyloučen hráč #39 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov - osobní trest
53:28 Vyloučen hráč #39 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
51:50 Golman hostí jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti.
50:10 Další spálená šance domácích po nádherné kombinaci.
48:10 Golman České Lípy dále čaruje a domácí jen těžce hledají recept.
45:51 Hosté jsou nebezpeční i při vlastním oslabení a golmn domácích má opravdu hodně práce.
44:05 Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
41:00 hned od prvních sekund sledujeme tlak domácích
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:42 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #37 Matyáš Flekl (3:6)
39:42 Soupeř domácí zamknul ve svém obranném pásmu
39:00 Drobné slovní rozepře na hřišti.
29:22 GÓL Florbal Sokolov! 3:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #1 Daniel Macek (3:5)
26:20 GÓL Florbal Sokolov! 2:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #21 Jakub Stejskal, asistoval #29 Matouš Tesař (2:5)
24:36 Útočník domácích Hoch netrefil úplně prázdnou branku.
23:40 Golman České Lípy předvedl perfektní zákrok při útoku 2 na 0.
22:29 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #9 Marek Dzierža (1:5)
22:01 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #4 Pavel Pešír (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:50 Skopový v samostatném úniku na brankáře, skvělý zákrok hostujícího brankáře.
18:49 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (1:3)
17:44 Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra bez florbalky
17:44 Školáckou chybou posílá Šafránek domácí do oslabení.
16:59 Nevyužitá přesilovka 5:3 by mohla domácí mrzet.
14:58 Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
14:25 Sledujeme tlak Sokolova při odloženém vyloučení.
13:55 Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání
12:56 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #41 Josef Hanzalík (1:2)
12:39 Hosté hrají v 5 a hned je tu šance...
12:10 Krásné kombinace při přesilovce, které golman zatím likviduje.
09:50 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #8 Radek Formánek, asistoval #7 Jan Bureš (1:1)
02:58 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #99 Petr Kleiner (1:0)