• 60 59:28
    9:7
    (Dašek)

1.FBC DDM Děčín IV - FbC Barracudas Slaný 9:7
branky: 11. Lukáš Vlček, 13. David Matza, 36. Jan Fidler, 38. Jan Fidler, 40. Martin Schneider, 42. Marek Sochor, 50. Vojtěch Hlava, 56. Jan Fidler, 60. Martin Schneider - 10. Jiří Rafaj, 16. Václav Linhart, 18. Radek Šťovíček, 23. Tomáš Richtr, 32. Vojtěch Teslík, 41. Radek Šťovíček, 49. Václav Linhart; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Drobný 30 - Vojtěch Hlava 27; po třetinách: 2:3, 3:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Otočit skóre bylo hodně náročné, v jiných zápasech vedeme a soupeř dotahuje, dnes jsme si to vyzkoušeli z druhé strany. Díky všem za utkání a šťastnou cestu domů,
60:00 Komentář hostů Richtr Ondřej (Vedoucí): Další naprosto nezvládnutý zápas z naší strany. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 16:12
59:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 9:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Martin Schneider, asistoval #16 Matouš Dašek (9:7)
55:03 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #91 Zdeněk Vážný (8:7)
55:03 Vyloučen hráč #19 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za zdržování hry
49:30 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:7
Vlastní branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #36 Vojtěch Hlava (7:7)
48:45 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #20 Patrik Martinovský (6:7)
41:02 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #30 Martin Schneider (6:6)
40:41 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #20 Patrik Martinovský (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:03 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Martin Schneider bez asistence (5:5)
37:55 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:55 Vyloučen hráč #24 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
37:07 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #21 Lukáš Vlček (4:5)
35:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #24 Adam Závěrka (3:5)
34:06 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
31:21 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:5)
30:32 Vyloučen hráč #30 Martin Schneider družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování florbalky
22:49 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:17
17:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #67 David Sachr (2:3)
15:03 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (2:2)
14:40 Vyloučen hráč #3 Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
12:47 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #91 Zdeněk Vážný (2:1)
10:05 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #57 Lukáš Vyskočil (1:1)
09:22 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #77 Vojtěch Teslík (0:1)