4:7
    Jindřich GROSSE
    (Štorek)

Florbal TJ Kobylisy - Florbal Ústí B 4:7
branky: 5. Vít Komorný, 9. Matěj Víšek, 16. Boris Nouzák, 59. Lukáš Panenka - 5. Leoš Nergl, 13. Hynek Nikolič, 22. Pavel Zeman, 28. Jan Vaca, 33. Filip Kučaba, 42. Jan Vaca, 60. Jindřich Grosse; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Marek Paleček 25 - Jan Hrstka 27; po třetinách: 3:2, 0:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Chyběla nám spousta důležitých hráčů. Bohužel se strašně nadřeme na goly a všechny střely jdou mimo zařízení.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Volal jsem Prchalovi a Andrejovi, jak to na tu Pražskou kavárnu narafičit. Nakonec jsme jako motto dnešní kampaně zvolili "Aktivní odpočinek". Že se nás pokusí druhý tým zastrašit Prešovem a brejkama, to jsme fakt nečekali. Naštěstí jsme dobře zmobilizovali a koncentrovaným výkonem to dotáhli do vítězného konce. Děkujeme.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:36 GÓL Florbal Ústí B! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:7)
59:36 Tak risk nevyšel...
58:40 Domácí to zkusí v šesti bez gólmana
58:38 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #14 Filip Janeba (4:6)
58:26 Konečně Panymu ta rána z dálky vyšla
57:20 Paleček zachraňuje
56:57 Ani třetí početní výhodu dnes domácí nevyužili
54:57 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
54:50 Vítek Komorný hraje krvavý koleno
51:30 Hosté v pěti
50:50 Pany tyčka...
50:00 Pany nejdřív vedle, pak do gólmana
49:30 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře
47:10 Víšek to teď dvakrát po sobě pěkně zkusil
44:31 Domácí se ubránili
42:35 Palcátův trest odsedí Zikič
42:31 Vyloučen hráč #99 Marek Paleček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
42:20 Další tutovka hostům ani nadvakrát nevyšla
41:40 GÓL Florbal Ústí B! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #14 Filip Kučaba (3:6)
41:40 Zbytečná domácí ztráta na středu a Ústí vede o tři branky
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:15 Dáňova rána mimo
37:15 Hosté se ubránili
35:14 Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
35:05 Signalizovaná výhoda pro domácí
33:45 Víškova střela zdálky málem doskákala za brankovou čáru
32:40 Hrstka opět jistý zákrok
32:05 GÓL Florbal Ústí B! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #13 David Stummer (3:5)
32:05 Teď hosté skórovali až moc snadno
31:40 Nadějná standardka domácích bez využití
30:45 Palečkův výborný zákrok
27:44 GÓL Florbal Ústí B! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #28 Leoš Nergl (3:4)
27:44 Úplně volný Ústečan před kobyliskou brankou vymetá pavučinku
26:00 Panyho parádní ránu z dálky Hrstka vyráží
23:50 Velká šance Dáňa, po něm Zikič
21:26 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #76 Pavel Zeman, asistoval #28 Leoš Nergl (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:40 Teď pro změnu trefuje horní tyčku Dáňa, Strnad zůstává ležet na zemi
17:48 Po odrazu zvoní za Palečkem horní tyčka
15:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák bez asistence (3:2)
15:49 Bob využívá kiksu obrany hostí a skóruje
13:00 Dáňa z otočky trefuje gólmana Hrstku
12:13 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #24 Vladimír Štorek (2:2)
12:13 Ta samá akce, jen zrcadlově  z druhé strany a je vyrovnáno
11:49 Hosté v obrovské příležitosti nad
11:01 Víškova střela sražena nad
10:18 Paleček vyráží maskou
09:45 Semerád nad
08:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (2:1)
08:56 Ze rohu jdou domácí do vedení!
05:30 Hosté z boku tyčka
04:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #47 Lukáš Panenka (1:1)
04:23 Blesková odpověď domácích!
04:17 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #24 Vladimír Štorek (0:1)
04:17 Střela, kterou Paleček možná úplně neviděl, končí za jeho zády
04:02 Zikič vedle
03:00 První střela zápasu, na Palečka
00:00 Pěkný mrazivý podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí vyzvou ústecké béčko