• 65 64:42
    4:5
    (Kaprhál)

Florbal Chomutov B U23 - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:5p
branky: 2. Tomáš Zelinka, 17. Martin Morava, 27. Matyáš Rauscher, 29. Michal Marek - 10. Zdeněk Fanta, 25. Jaroslav Rybka, 34. Martin Dvořák, 35. Viktor Hocelík, 65. Ondřej Kopta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Eliška Šidlochová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Bruno Vagel 16 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:0, 0:1
65:00 Komentář domácích: Od nás velmi kvalitní výkon a koukatelný, napínavý zápas z obou stran. V koncovce byl šťastnější soupeř, přesto pro nás velmi důležitý bod. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
65:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Náš soupeř nastoupil do dnešního přáteláku s pořádnou porcí motivace, kterou jsme ničím nedokázali zlomit. Zápas byl napínavý do samého konce a přeskočila i nějaká ta jiskřička. Děkujeme soupeři za utkání a jsme rádi za bonusový bod v prodloužení.
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
64:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (4:5)
60:01 Úvodní buly v prodloužení vyhrává Litvínov.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:52 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
52:18 Domácí hrají v plném počtu.
51:47 Hosté stále pokračují v přihrávkách na domácí polovině a chtějí využít přesilové hry.
50:17 Vyloučen hráč #91 Martin Morava družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
47:17 Chomutov pokusil tři šance, ale každá z nich šla mimo hřiště.
44:33 Chomutov si vybojoval míček a rychle se dostává do protiútoku.
40:54 Faul ve spodním rohu za hostující bránou vede Chomutov k míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:52 Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
38:15 Zelinka se dostává k hostující bráně a trefuje břevno.
36:12 Litvínov se dostává opět na domácí polovinu a pokouší střelu, která letí mimo hřiště.
34:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík bez asistence (4:4)
33:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (4:3)
32:31 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
31:39 Litvínov hraje v plném počtu.
29:45 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
29:09 Litvínov fauluje a domácí brankář vybíhá z brány v době, kdy dávají rozhodčí ruku vzhůru.
28:19 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #17 Marek Nekuda (4:2)
26:47 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #17 Marek Nekuda (3:2)
24:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #35 Jiří Vybíral (2:2)
24:34 Brankář hostujícího týmu zvednutím levé ruky odpálil letící míček ke svým hráčům.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:08 Litvínov kombinuje přihrávky na své polovině a pokouší se vytvořit útok.
16:05 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #27 Michal Marek (2:1)
15:17 Litvínov pokusil útok, ve kterém přišel o míček.
09:17 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (1:1)
02:18 Chomutov posílá míček do hloubky, kde čekají hostující hráči a míčku se zmocňují.
01:42 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #17 Marek Nekuda (1:0)
01:32 Domácí Pačmag dostal přihrávku do před brankového prostoru u hostující brány, ale ke střele nedošlo.
00:01 Úvodní buly první třetiny pro Chomutov.