• 60 59:59
    2
    Jakub ZÍKA

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal TJ Kobylisy 7:14
branky: 3. Jiří Šolta, 9. Ondřej Večeř, 18. Daniel Pilař, 40. Jaroslav Jaroš, 56. Daniel Pilař, 60. Ondřej Cvekl, 60. Jan Rott - 3. Antonín Semerád, 4. Jakub Zíka, 5. Jakub Zíka, 5. Matěj Víšek, 6. Boris Nouzák, 10. Jakub Zíka, 18. Matěj Víšek, 22. Antonín Semerád, 30. Tomáš Klouda, 32. Vít Komorný, 36. Tomáš Klouda, 39. Jakub Zíka, 59. Matěj Víšek, 59. Ondřej Kočí; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Joshua Marinus Whitehead 25 - Ondřej Kudrnáč 14; po třetinách: 3:7, 1:5, 3:2
60:00 Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér): Tímto zápasem se loučíme s naším vystoupním v divizi. Bohužel to nebyl úplně výkon jaký jsme si představovali. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnes jsme odehráli dobře 1. a 2. třetinu, bohužel 3. třetina byla z naší strany podceněná. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:17
59:59 Vyloučen hráč #29 Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
59:15 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #23 Ondřej Večeř (7:14)
59:03 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (6:14)
59:01 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
58:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #29 Jakub Zíka (5:14)
58:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #15 Boris Nouzák (5:13)
55:56 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (5:12)
49:57 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
47:13 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
43:48 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:59 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #1 Joshua Marinus Whitehead (4:12)
39:59 JJ váálíí!
38:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #14 Filip Janeba (3:12)
36:45 Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
35:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #43 Vojtěch Semerád (3:11)
31:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (3:10)
29:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:9
21:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #9 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:8)
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:59 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
19:59 Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
17:14 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #49 Ondřej Cvekl (3:7)
17:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #46 Ondřej Krejčí (2:7)
12:53 Jiří Šolta velice výbóórně!
10:00 Zápas se hraje ve vysokém tempu, nicméně Roudnice to nevzdává a jede na plné obrátky
09:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #43 Vojtěch Semerád (2:6)
08:42 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #49 Ondřej Cvekl (2:5)
05:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:5)
04:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #58 Daniel Havlíček (1:4)
04:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
03:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
02:53 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #30 Jan Rott (1:1)
02:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1