• 45 44:45
    2:5
    Tereza PLÁNKOVÁ

ACEMA Sparta Praha - Prague Tigers 2:5
branky: 3. Berenika Vrzalová, 27. Viola Kratochvílová - 22. Petra Šebestová, 24. Petra Šebestová, 26. Eliška Horáková, 44. Martina Lamblová, 45. Tereza Plánková; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 11 - Martina Pilšáková 20; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:2
45:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér): Dnes naše tempo hodně v mínusu. Na druhou stranu zajímavé momenty do předu. Nějak to pomalu sedá, půjdeme krok za krokem. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Z naší strany dobré nasazení, jen to ale na Prague Tigers nestačí. Gratuluji soupeři k postupu.
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
44:45 GÓL Prague Tigers! 2:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #14 Karolína Chvátalová (2:5)
43:27 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #31 Kristýna Zelená (2:4)
42:29 Sparta v 6 na place.
42:26 Timeout AC Sparta Praha
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
26:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (2:3)
25:29 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #99 Petra Šusterová (1:3)
25:20 Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
24:12 Vyloučen hráč #67 Lucie Zemanová družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
24:01 Vyloučen hráč #27 Nikola Bursová družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka
23:22 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #14 Karolína Chvátalová (1:2)
21:43 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (1:1)
19:54 Co dnes letí na domací kasu, to Novotná zblokuje.
15:54 Vyloučen hráč #12 Aneta Navrátilová družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:15 Zápas se zatím hraje v ne příliš vysokém tempu. Brankářka Valentová dnes ukazuje parádní zákroky, dvojčata Vrzalové se podílely na jediném golu třetiny a Vránová ovdáví skvělou práci na centru. Co přinese další třetina?
02:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (1:0)
00:01 Úvodní buly lépe pro hosty.