• 43 42:41
    2
    Monika DOLEČKOVÁ

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:12
branky: 2. Adéla Feiková, 3. Nela Škopková, 4. Terezie Gálová, 7. Aneta Vojtěšková, 8. Denisa Kotzurová, 13. Karolína Bínová, 17. Malwina Zagórska, 18. Aneta Vojtěšková, 24. Denisa Kotzurová, 25. Kristýna Klubalová, 26. Malwina Zagórska, 35. Adéla Červenková; rozhodčí: Jitka Romančáková - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Monika Rubešová 42 - Jana Dupčáková 11; po třetinách: 0:6, 0:5, 0:1
45:00 Komentář domácích Doleček Jiří (Trenér): Výsledek sice říká, že soupeř odvezl domů postup, ale myslim si, že postup nebyl zadarmo. Holky chválím za předvedený výkon. Určitě zajimavá zkušenost, která se nám bude hodit do budocnosti. Myslím si, že máme co trénovat. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas, a přejeme štastnou cestu domů.
45:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Děkujeme soupeři za fajn zápas. Několik holek si odbylo premiéru v ženském týmu, několik i gólovou. Jsme rádi za postup a že nám v náročném programu nepřibylo žádné zranění.
45:00 Střely ve 3. části: 3:20
42:41 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za blokování florbalky
39:31 Vyloučen hráč #24 Terezie Gálová družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:43 Obrovská šance domácích, hráčka teď prokličkovala obranou, ale brankářka hostí proti ní skvěle zakročila, skóre tak zůstává stejné
34:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:12
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #71 Karolína Bínová (0:12)
30:00 Střely ve 2. části: 3:19
25:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:11
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #10 Denisa Kotzurová (0:11)
24:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:10
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #33 Adéla Červenková (0:10)
23:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:9
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #7 Malwina Zagórska (0:9)
17:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:8
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #12 Natalie Hurníková (0:8)
16:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:7
15:00 Střely v 1. části: 5:15
13:46 Hosté teď ve velké šanci navíšit svůj náskok, další gól ale nepřidali
12:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:6
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #77 Kristýna Klubalová (0:6)
11:34 Obrovská šance domácích, Kristýna Vágnerová teď těsně minula branku hostí
09:04 Zápas zatím v jasné dominanci hostí, nikdo aleneví, čím dokáží jablonské přeakvapit!!
08:18 Fantastický zákrok brankářky domácích Moniky Rubešové
07:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #27 Nela Škopková (0:5)
06:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #22 Aneta Vojtěšková, asistoval #71 Karolína Bínová (0:4)
03:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #24 Terezie Gálová, asistoval #88 Kristina Hudáková (0:3)
02:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #27 Nela Škopková, asistoval #7 Malwina Zagórska (0:2)
01:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #92 Adéla Feiková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (0:1)