(Gálová)
  • 36 35:39
    Ostrava

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 5:2
branky: 3. Paulína Hudáková, 22. Paulína Hudáková, 27. Laura Chúpeková, 32. Veronika Káčová, 36. Pavlína Bačová - 27. Vlaďka Maděrová, 30. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 18 - Klára Hodulíková 28; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0
45:00 Komentář hostů Řehák Radek (Vedoucí): Dnes jsme zapojili do hry hodně juniorských hráček, které prokázaly, že mají potenciál i proti tak kvalitnímu týmu. Dnes byl největší rozdíl v zakončení. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Robenek Jakub (Trenér): Supr výkon do stavu 3:0, pak tříminutový výpadek a ve třetí třetině znova přepnutí  do Našeho režimu. S postupem i výkonem spokojenost jen bych si představoval, že poslední minuty zápasu odehrajeme zkušeněji.
45:00 Střely ve 3. části: 9:6
44:00 Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
42:56 Hraje se nahoru dolů.
40:53 Souboj Hudákové P. s Pešavovou o míček končí vítězně pro první jmenovanou, která svůj tým hned vede do rychlého protiútoku.
38:44 Řeháková se drala dopředu, avšak přes tři protihráčky se nedostala a ztrácí míček na polovině.
37:01 Hosté celkem efektivně napadají a velmi znemožňují domácím rozehrávku.
35:39 Timeout FBC OSTRAVA
35:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #24 Terezie Gálová (5:2)
34:20 Olomouc se dostala na útočnou polovinu, ale bohužel jen za bránu Tomšové, kde ztrací míček.
32:45 Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
31:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #7 Malwina Zagórska (4:2)
31:29 Zagorska perfetkně vybojovala míček, nahrála na Káčovou, která s lehkostí zakončuje z první.
30:01 Buly opět pro Olomouc.
30:00 Střely ve 2. části: 12:6
29:00 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #24 Tereza Reimerová (3:2)
28:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
26:55 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová bez asistence (3:1)
26:55 Maděrová to vzala do svých rukou a dokázala překonat Tomšovou.
26:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #78 Pavlína Bačová (3:0)
25:07 Maděrová to zkusila bekhendem, míček však namíříl také přímo do bloku.
23:51 Hudáková to zkusila z poloviny, Hodulíková míček s lehkostí chytá.
22:39 Kotzurová sice hezky vystřelila tahem, ale přímo do bloku před sebou.
21:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:0)
19:54 Ostrava sice točí Olomouc na jejich polovině, avšak ke střele se moc nedostává.
18:10 Mlejnková to zkusila ze středu z otočky, Hodulíková však byla na tuto střelu připravená.
16:35 Olomouc se držela na míčku, ale domácí hráčky hostí nepustily ani za polovinu a nakonec jim míček sebraly. Nyní Ostrava úřaduje na útočné polovině.
15:01 Buly pro Olomouc.
15:00 Střely v 1. části: 12:8
13:44 Domácí holky nyní pálily ze všech stran, ale ani jeden pokus nebyl ten pravý a nezměnil skóre.
12:11 Hraje se vesměs nahoru a dolů, ani jeden tým výrazně nevyčnívá.
10:18 Mlejnková se dostala do dobré pozice, ale netrefuje bránu.
08:22 Olomouc se dostala na útočnou polovinu, kde dokonce ohrozila bránu Tomšové. Ta míček v klidu vyráží.
06:45 Nepřesná přihrávka Reimerové vede opět ke ztrátě míčku a Ostrava jde do rychlého protiútoku.
05:12 Ostrava kombinuje na útočné polovině.
03:46 Olomouc měla nebezpečnou rozehrávku před bránou, finální střela však končí v bloku.
02:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
01:39 Výborná střela Pudišové se nejspíše odráží od tyčky.
01:13 Vyloučen hráč #33 Eliška Pešavová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buly pro Olomouc.