0

0

0.

FBK Ježci Rožmitál - Prague Tigers C 6:5pn
branky: 20. Kim Vávra, 22. František Čejka, 24. Václav Šustr, 29. Jakub Loskot, 31. František Čejka, N Adam Buchta - 3. Jakub Wágner, 4. Tomáš František Kašpar, 10. David Raffay, 13. David Raffay, 35. David Raffay; rozhodčí: Marek Jeřábek - Samuel Uhliarik; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Jančar ? - Omar Hammami ?; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers C hráč #90 Tomáš František Kašpar , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč #2 Adam Buchta a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers C hráč #3 Roman Janeba a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč #7 Kim Vávra a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers C hráč #11 David Raffay a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč #12 Jakub Loskot a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers C hráč #90 Tomáš František Kašpar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Ježci Rožmitál hráč #2 Adam Buchta a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
34:16 Timeout Prague Tigers C
34:16 GÓL Prague Tigers C! 5:5
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #11 David Raffay, asistoval #3 Roman Janeba (5:5)
30:23 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 5:4
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #10 František Čejka, asistoval #46 Jiří Filip (5:4)
28:56 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 4:4
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #12 Jakub Loskot, asistoval #85 Vít Schneider (4:4)
26:42 Vyloučen hráč #85 Vít Schneider družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za bránění ve hře
23:59 Vyloučen hráč #7 Kim Vávra družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání
23:12 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 3:4
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #11 Václav Šustr, asistoval #7 Kim Vávra (3:4)
21:40 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 2:4
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #10 František Čejka bez asistence (2:4)
19:19 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 1:4
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #7 Kim Vávra, asistoval #46 Jiří Filip (1:4)
12:30 GÓL Prague Tigers C! 0:4
09:04 GÓL Prague Tigers C! 0:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #11 David Raffay, asistoval #27 Tomáš Táborský (0:3)
03:53 GÓL Prague Tigers C! 0:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #90 Tomáš František Kašpar, asistoval #3 Roman Janeba (0:2)
02:53 GÓL Prague Tigers C! 0:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Jakub Wágner, asistoval #3 Roman Janeba (0:1)