4:3
    Adam VÁGNER
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 4:3
branky: 29. Ondřej Kos, 41. Patrik Synek, 42. Aleš Fanta, 43. Patrik Synek - 13. Martin Svatoň, 38. Richard Kalousek, 55. Adam Vágner; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 17 - Filip Prokeš 30; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Gulliveři byli dnes lepší a florbalovější. My jsme nastoupili s velkým nasazením a dobrou obranou, ale zbytek jsme opět neprodali. Zítra je nový den a potřebujeme se probrat. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Podle předpokladů tvrdé utkání. Klasicky škoda nevyužitých šancí, díky kterým bychom měli mnohem klidnější konec utkání. Podle mého zasloužené vítězství. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:56 Synek mohl zkompletovat hattrick "čili tři góly", ale netrefil.
59:37 Lála mířil na prázdnou, ale chyběli milimetry.
59:20 Zatím se ke střele ale nedostali.
58:20 Hosté zkoušejí hru v šesti.
57:24 Valeš zkušeně uklidňuje hru.
56:31 Duo Kos-Valeš hezky vykombinovalo protiútok, ale prvně jmenovaný v zakončení neuspěl.
56:03 Hosté mají tlak a výbornou střelu likviduje připravený Večeřák.
55:07 Mitáž dobře zaklekl a pohotovým blokem zastravil střelu hostů ze středu.
54:51 Kos v šanci, míček mu přeskočil hokejku.
54:20 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (4:3)
54:14 Šťasný gól dostal Buldoky zpět do zápasu.
52:29 Večeřák výborně přečetl hru a překazil slibně se rozvíjející šanci hostí.
51:34 Ostrý solidním blokem ukončuje přesilovku hostů. Boček v zápětí prověřuje brankáře dobrou střelou.
50:16 Hosté hrají přesilovku velmi nebezpečně, ale domácí obrana zatím drží.
49:26 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
47:38 Domácí aktuálně tahají za delší konec, ale hosté se vždy do nějaké příležitosti dostanou.
46:54 Asi dvě šance domácích pochytal brankář.
46:12 Z ničeho nic zakončovalhostující útočník sám na brankovišti domácích Večeřák podržel.
45:38 Hostující brankář pouze vyrazil a Vašel ho z dorážky trefil.
44:38 Drga Jiří hledal volného Kose na středu, ale nenašel.
43:34 Přesilovka domácích zatím není ta z nejostřejších.
42:58 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
42:03 Timeout Bulldogs Brno
42:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek bez asistence (4:2)
42:03 Synek s naprostým přehledem a ledovým klidem nejdříve zamířil a potom poslal 20 nad led.
41:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #24 Marek Mitáš (3:2)
41:55 Fanta po krosu posílá do šibenice.
40:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #7 Martin Malý (2:2)
40:45 Dorážkou Synek vrací utkání do remízového stavu.
40:32 Hostující útočník shodil bránu domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
38:58 Dobrá šance Gulls končí výborným zákrokem hostujícího brankáře.
37:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #84 Adam Zukal (1:2)
37:47 Po dlouhé odmlce šancí hostí jeden z jejich brejků končí gólem.
37:21 Hezká kombinace domácích na pětníku, končí pouze v ruhou gólmana.
34:57 Velkou bekendovou hru rozehrál Synek s Kosem, bohužel pro ně nakonec neúspěšně.
34:14 Standartka Gulls dost nebezpečná, zakončení skončila ale nad.
33:00 Večeřák hezky vyhodil, následná zadovka však nenašla svého adresáta.
32:05 Kapitán hostů míchal až k bráně, ale zakončení mu zblokoval pohotový obránce domácích.
31:40 Lála pes obranář zasahuje.
30:42 Další velká šance domácích po dorážce Kose.
29:55 Domácí nyní přehrávají své brněnské rivaly.
28:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos bez asistence (1:1)
28:44 Kos zakončuje svůj únik s přehledem.
27:39 Velká šance Mitáže po dobrém krosu, brankář hostí střelu ale likviduje.
26:33 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
26:33 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
26:33 Po předbrankovém souboji ohodnoceném sudími jako nedovoleným se hraje 4v4.
26:02 Synek ukázkově vyhrál souboj v rohu a následná hezká kombinace skončila dobrou střelou.
25:00 Večeřák vyrazil další velmi nebezpečnou střelu.
24:03 Domácí v oslabení zatím nepustili hosty ani ke střele. následné přečíslení Bulldogs ztroskotalo na špatném zakončení.
23:13 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:25 Pohledná kombinace domácích končí nepřesnou finální přihrávkou.
21:10 Dokládal trefuje boční síťku.
20:12 Ze začátku jsou opět aktivnější Gulliveři.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:45 Valeš aka Smajla mohl srovnat, ale netrefil zařízení.
18:17 Domácí jsou aktuálně víc na míčku, ale soupeř hrozí z brejků.
18:15 Velmi nebezpečná střela hostů končí bohudík pro domácí jen vedle branky. Následnou druhou šanci likviduje excelentně Večeřák.
16:48 Bude zima, energetická krize klepe na dveře, je potřeba nasekat dřevo nebo alespoň v tomto duchu se nesla současná pasáž hry.
15:06 Sekera jako kráva! Následná standartka domácích bleskově rozehrána končí střelou nad.
14:15 Dokládal aka Lála poslal pořádnou pumelici, ale bohužel pro něj pouze do brankáře.
12:51 Dalekonosná střela Škvařila končí pouze vyražením brankáře.
12:03 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (0:1)
12:03 Hosté zpoza branky otevírají gólový účet dnešního utkání.
11:23 Synek střílí pouze nad bránu.
10:23 Drga Adam na dvakrát do bloku.
10:17 Brejk Bulldogs končí na hokejce domácího beka.
09:09 Malý střílel od mantinelu, gólman tak, tak vyrazil míček mimo hřiště.
06:44 Zatím to na přestřelku moc nevypadá.
05:01 Synek hezkou střelou na zadní prověřil pozornost hostujícího brankáře.
04:07 Valeš měl hezkou myšlenku na zrychlení hry, ale hostující obránce se štěstím balónek zachytil.
03:12 Večeřák se zablýskl dobrým zákrokem proti nepříjemné střele hostí.
02:30 Malý koupal na mantinelu, ale skončil jen v rohu.
01:45 Gulls jsou ze začátku aktivnějším týmem.
00:32 Začíná se z ostra, domácí jdou hned do aktivního napadání.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý podvečer u brněnského juniorského derby. Oba týmy vypadají na rozcvičce nahecevaně, tak snad se máme na co těšit!