1:7
    Martin FEIGL
    (Šourek)

Florbal Primátor Náchod - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:7
branky: 46. Lukáš Rázl - 5. Filip Bergman, 8. Michal Fišera, 13. Filip Bergman, 23. Jakub Hart, 31. Kryštof Kostroun, 37. Štěpán Hendrych, 52. Martin Feigl; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 8 - Matěj Veselý 18; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Jsme rádi jak jsme zápas zvládli, bylo důležité, že jsme velmi dobře pracovali v obranných činostech  a vyhrávali většinu soubojů. První dvě třetiny jsme měli utkání pod kontrolou. Do třetí třetiny jsme nevstoupili dobře, naštěstí jsme se zvládli hlavama rychle vrátit zpět a utkání bez problému dohrát. Teď už myslíme na zítřek. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): Dnes jsme neměli nárok. Bolka byla ve všech činnostech lepší. Nebudeme věšet hlavu, zítra pokračujeme dál. Díky soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
56:57 Hart minul branku.
53:29 Knettig odkopává míček z brankoviště.
51:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #33 Jakub Šourek (1:7)
49:39 Míček málem zasáhl zapisovatele.
45:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #48 Adam Kosař (1:6)
45:12 Feigl teď netrefuje bránu.
44:24 Náchod teď nenechává Mladou Boleslav útočit.
43:39 Donaj přestřeluje branku.
42:19 Špaček trefuje břevno.
41:05 Nádherna crossovka na Rázla bohužel neskončila gólem.
40:01 Vhazování vyhrál Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
36:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #33 Jakub Šourek (0:6)
34:46 Golman Mladé Boleslavi teď vychytal střelu helmou.
31:54 Knettig vystřelil z poloviny hřistě a skoro dal góla.
30:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #4 Michal Fišera (0:5)
30:38 Došlo k chybě v obraně Náchoda a Mladá Boleslav to využila.
30:19 Mladá Boleslav je více na míčku.
26:05 Havel padá na zem a drží se za hlavu, naštěstí se mu nic nestalo.
23:41 Hrači Náchoda neproměnili šanci.
22:27 Mladá Boleslav využívá přesilovku a skáče na rozdíl čtyř branek.
22:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #17 Tomáš Červinka (0:4)
20:52 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:01 Vhazování vyhrála Mladá Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 0:6
17:26 Šance Mladé Boleslavi, míček ale přeskočil branku.
13:14 Mladá Boleslav už je ve tří brankovém vedení.
12:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (0:3)
11:59 Majer mohl mít premieroví gól v juniorském A-týmu bohužel neproměnil.
11:20 Nádherný blok Knettiga zablokoval crossovou přihrávku.
07:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #4 Michal Fišera, asistoval #76 Ondřej Pužman (0:2)
04:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #4 Michal Fišera (0:1)
03:50 První ohrožení branky Náchoda.
03:20 Zatím se toho moc neděje, uvidíme za chvíli.
00:30 První ohrožení branky pro Mladou Boleslav.
00:01 Vhazování vyhrál Náchod.