10:2
    Lukáš DRAHNÝ
    (Černý)

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  10:2
branky: 6. Vojtěch Král, 9. Petr Kvasil, 19. Tomáš Macháček, 21. Tomáš Belej, 23. David Strnádek, 36. Jan Pek, 39. Adam Černý, 53. Ondřej Machatý, 57. Adam Černý, 60. Lukáš Drahný - 5. Filip Rathouský, 43. Lukáš Klouček; rozhodčí: Jitka Romančáková - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 27 - Jakub Musil 23; po třetinách: 3:1, 4:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Heger David (Trenér): Děkujeme soupeři za férové utkání. Týmu za výkon. Dnes zvítězil zkušenější tým.
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní utkání jsme zvládli hlavně v hlavě, kde jsme se koncentrovali pouze na sebe a svůj výkon. Naše aktivní hra dělala soupeři problémy, kde jsme vyžívali jejich ztrát a konečně jsme byli produktivní. Musíme být pořád nohama na zemi a zítra předvést minimalně stejný výkon Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas. Děkuji našim skvělým fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 10:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #20 Adam Černý (10:2)
59:10 10 pro Pardubice
56:29 GÓL SOKOLI Pardubice! 9:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (9:2)
53:45 Pardubice v situaci 5 na 3 nezvládají držet balón a Hradci dávají zbytečný prostor
52:43 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
52:20 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky
52:20 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
52:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #25 Petr Kvasil (8:2)
47:24 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
47:24 Hradec zkouší v šesti
42:13 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #74 Martin Cupal (7:2)
42:13 Klouček šteluje mířidla a snižuje
41:00 Klouček trefuje tyč
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:59 Vyloučen hráč #5 Jakub Šimák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
39:30 I přes nepříznivý stav Hradec stále kouše a stále předvádí velmi sympatický výkon
38:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:1
35:31 Timeout FbC Hradec Králové
35:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #57 Ondřej Machatý (6:1)
34:32 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
31:11 Střela od Černého končí v Chrudimce
26:44 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
22:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #44 Lukáš Drahný (5:1)
22:31 Je vidět, že si pardubičtí lépe odpočinuli
20:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #67 Jan Pek (4:1)
20:20 Belej trefuje nekutečnou šibenici 360 z voleje
20:00 Střely v 1. části: 9:10
18:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #60 Michal Jeřáb (3:1)
16:10 Zvoní pardubická tyč
14:49 Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
13:30 Sokoli teď tři minuty obléhají branku Hradce, ti tlak ustáli
08:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #57 Ondřej Machatý (2:1)
08:00 Drahný střelou zkouší, zda je branka hostí správně naladěna
05:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král bez asistence (1:1)
04:40 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #99 Ondřej Binar (0:1)
03:33 Hraje se nahoru dolu. Bránkáři se ale zatím nepotí
00:00 Úvodní bully vyhrávají domácí