• 60 59:30
    4:8
    ()

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:8
branky: 8. Samuel Řezáč, 9. Matěj Pezda, 35. David Křižák, 57. Vojtěch Petřík - 7. Samuel Alter, 17. Matěj Šmerda, 20. Jan Bura, 36. David Slončík, 41. David Slončík, 48. Jan Sitora, 56. David Slončík, 60. Filip Szemla; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 23 - Vojtěch Galia 13; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:4
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí): Těžký vstup do sezóny, rozjížděli jsme se jako parní válec. Nahecovaný dobře připravený soupeř nám ze startu utkání nedával moc prostoru. postupně se naše souhra zlepšila a vyústila v solidní tempo ve třetí třetině. Z ostrého startu si odnášíme velkou porci zkušeností, které budeme muset dále zúročit. Nakonec slušné utkání.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Po dlouhé době jsme se těšili na první zápas sezóny. Kostrbatý začátek prolínaly pěkné momenty a my bohužel v zápase nenašli herní konstantu. Celkové skóre nakonec určil kvalitní důraz v předbrankovém prostoru ze strany soupeře a celkový větší drive a chut' po gólu. Děkuji soupeři za utkání a divákům za pěknou návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
59:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla bez asistence (4:8)
58:01 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:52 GÓL Torpedo Havířov! 4:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #52 Tomasz Grycz (4:7)
56:34 Petřík zužitkovává u tyče přihrávku Grycze a vykřesává ještě malou naději.
56:34 Domácí to zkouší znovu bez brankáře.
55:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (3:7)
55:27 Slončík trefuje prázdnou klec a završuje hattrick.
55:21 Hráči Torpeda jsou v šesti.
55:11 Timeout Torpedo Havířov
52:48 Škůrek znovu ve slibné šanci, výhodnější mohla být přihrávka na Bujáka.
51:58 Urbančík zleva, Galia rukou zasahuje.
50:01 Domácí mají posledních deset minut na zdramatizování utkání.
47:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #15 Tomáš Rucki (3:6)
44:02 Křížák sám před brankou, svou střelu bohužel namířil jen doprostřed branky.
41:22 Na druhé straně Pezda oklamal Galiu, k překvapení všech však minul prázdnou branku.
40:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (3:5)
40:24 Vítkovicím vyšel vstup do třetí části náramně. Slončík zužitkoval svůj důraz před brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:30 M.Buják našel na křídle Škůrka, hostující obránce stačil jeho pokus zablokovat vysoko nad.
37:01 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
35:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:4)
35:19 Radost netrvala dlouho. Slončík po přihrávce Fukaly nedává Kolkopovi šanci a vrací Vítkovicím vedení.
34:47 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #11 Samuel Řezáč (3:3)
34:47 Tentokrát domácí přesilovku využívají. Křižák přesnou střelou do protipohybu Galii vyrovnává.
34:16 Vyloučen hráč #20 Jan Bura družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
34:16 Další přesilovka pro Torpedo.
32:38 Kolkop opět zachraňuje domácí.
32:19 Oba týmy už jsou v plném počtu, skóre zůstává neměnné.
30:16 Vyloučen hráč #65 Alex Foltyn družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
30:10 Torpedo za první minutu přesilovky vyprodukovalo jen Řezáčovu střelu nad.
29:13 Vyloučen hráč #13 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
28:50 Hráči Torpeda teď mají výhodu.
26:11 Foltynovu střelu na poslední chvíli zahasila hostující obrana.
23:39 Kolkop teď vytáhl neskutečný zákrok po pohotové střele Slončíka.
22:57 Hezká kombinace v podání domácích, Waliczek se však ke střele nedostal.
21:44 Další chyba v rozehrávce domácích, Szemla těsně vedele.
21:02 První minutu byli v držení míčku převážně vítkovičtí.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #22 Samuel Alter (2:3)
19:30 Torpedo teď vyrobilo v obraně trestuhodnou chybu v rozehrávce, Bura po přesné kombinaci nekompromisně zakončuje.
16:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #13 Filip Szemla (2:2)
16:59 Kouzlo domácího brankáře je alespoň prozatím odčarováno, Šmerda ho ze středu prostřeluje.
15:50 Hráči Vítkovice několikrát nebezpečně zakončovali, pokaždé to bylo z pravé strany, nejprve Peterek a poté dvakrát Slončík. Kolkop zatím skvělý.
14:27 Domácí teď ulevují obraně a jsou nastěhování na polovině Vítkovic.
13:00 Vítkovice jsou častěji na míčku, domácí obrana je zatím pozorná a hosty nepouští do vyložených šancí.
10:12 Střela z jedničky nadělala Kolkopovi velké problémy, následně už stačil míček ze skrumáže sebrat.
08:03 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:1)
08:03 Pezda se nejlépe orientoval v předbrankovém prostoru a posílá domácí do vedení.
07:22 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:1)
07:22 Petřík naservíroval míček Řezáčovi a ten zamířil do zcela odkryté klece.
06:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #13 Filip Szemla (0:1)
06:39 Szemla sehrál nahoru na Altera a ten přízemní střelou překonává Kolkopa.
04:45 Domácí teď skvěle zakombinovali. Škůrek našel před brankou zcela osamoceného Bujáka, Galia byl však na místě.
03:51 Další pokus z křídla, Kolkop znovu zasahuje.
02:44 Novotný na druhé straně z pravé strany, Kolkop pozorný.
01:32 Střela Urbančíka byla zblokována.
00:42 První zahřívací střídání máme za sebou, naskakují druhé formace.
00:01 Úvodní buly utkání pro rytíře z Vítkovic.