()
  • 58 57:09
    Olomouc

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 9:4
branky: 2. Jakub Onderka, 23. Martin Tomek, 26. Jakub Spusta, 27. Jan Punčochář, 30. Jakub Onderka, 45. Richard Pum, 48. Jakub Onderka, 53. Patrik Altman, 58. Jan Punčochář - 14. Matěj Ivo Pírek, 22. Tomáš Štrbák, 33. Martin Robert Horry, 56. Martin Mikolajek; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 14, David Hloušek 2 - Šimon Nykl 20; po třetinách: 1:1, 4:2, 4:1
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Bohužel jsme dnes propadli v základních herních činnostech. Přes léto jsme trénovali hru na míčku, ale dneska jsme to absolutně nedokázali prokázat ve hře a v obraně jsme dělali šílené chyby.  nDěkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Dnes hodně ubojovaný zápas. S rostoucím časem zápasu se náš výkon zlepšoval a byly vidět i dané herní prvky, na kterých jsme jako tým pracovali. Vybojované první 3 body. n nHráčům děkuji za nasazení a bojovnost. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář bez asistence (9:4)
57:31 Punčochář si vybojoval míček a pak zakončoval do prázdné brány.
57:09 Timeout FBS Olomouc
56:02 Murín jel sám na gólmana, kterého měl v plánu přehodit, avšak Nykl vyráží helmou.
55:28 GÓL FBS Olomouc! 8:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Martin Mikolajek, asistoval #83 Martin Robert Horry (8:4)
55:16 Domácí hrají v plném počtu.
54:26 FBC se překvapivě, i přes oslabení, drží na míčku.
53:16 Vyloučen hráč #28 Jakub Onderka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
53:16 Onderkovi hattrick nestačil, tak si připisuje i dvě minuty za sekání.
52:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #74 Patrik Altman, asistoval #42 Jindřich Žalud (8:3)
52:38 Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Hloušek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
51:54 Domácí hrají v plném počtu.
51:18 Vrátný opět v akci! Parádně zblokoval jedovatou střelu Mikolajka.
49:54 Vyloučen hráč #17 Petr Polášek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
49:30 Nyní probíhá boj o míček za domácí bránou.
47:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #18 Richard Pum (7:3)
47:06 Onderka krásně ze středu z první! Tímto gólem uzavírá hattrick.
45:52 Domácí hrají v plném počtu.
45:30 Horry vypálil celkem jedovku, kterou na poslední chvíli blokuje Vrátný.
44:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum bez asistence (6:3)
44:48 Pum to vzal do svých rukou a připisuje si nádhherný gól.
43:52 Vyloučen hráč #8 Matěj Melčák družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
43:52 Olomouc získává přesilovkou velkou šanci na zvrat utkání.
43:02 Velká šance Olomouce končí bohužel pouze střelou do bloku protihráče.
41:24 Hraje se nahoru dolů.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:09 Hosté hrají v plném počtu.
35:52 První domácí přesilovka zatím bez střely.
35:09 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
34:24 Již druhý zdravotnický zásah na straně Olomouce, oba kluci jsou však v pořádku a odešli ze hřiště po svých.
33:09 Štrbák si parádně povodil pár protihráčů a nakonec i prozkoušel Antoniaziho, ten byl však připraven.
32:03 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Martin Robert Horry, asistoval #48 Robin Večeřa (5:3)
32:03 Tzv. Nic není ztraceného a Olomouc snižuje na 5:3.
31:33 Hosté drží míček na své polovině a uklidňují hru.
29:41 Jde vidět, že se u domácích ztratila úvodní nervozita a nyní mají opravdu vše pod kontrolou. Kluci z Olomouce se však nevzdávají a také předvádí solidní výkon.
29:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #12 Jan Punčochář (5:2)
28:38 Domácí tým se dostal do sedla a drží Olomouc uzavřenou na útočné polovině.
26:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #69 Karel Mičulka (4:2)
26:30 Obrovský tlak domácích vede k dalšímu zvyšování gólového náskoku. Nejprve Nykla překvapila střela Puma z poloviny, nakonec ho však dorazil pokus Punčocháře.
25:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #58 Jakub Spusta, asistoval #17 Petr Polášek (3:2)
25:51 Rychlá rozehrávka, dobrá střela a domácí slaví další gól.
25:43 Jelínek v dobré pozici, trefuje však pouze Antoniaziho.
24:42 Olomouc efektivně napadá a nenechá domácí vůbec rozehrát.
23:19 Žalud to zkusil z poloviny, nakonec jeho nához ohrozil bránu, avšak Nykl vyráží.
22:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (2:2)
22:03 FBC na sebe nedalo dlouho čekat a Tomek srovnává na 2:2.
21:51 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:2)
20:58 FBC se i přes početní nevýhodu dostalo ke střele.
20:00 Vyloučen hráč #58 Jakub Spusta družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:45 Hosté si dokáží šikovně nahrát a obehrát protihráče, ale koncovka trochu selhává.
15:11 Pum vystřelil tahem, už už to vypadalo slibně, nakonec však míček letěl mimo bránu.
13:44 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #9 Matěj Ivo Pírek, asistoval #83 Martin Robert Horry (1:1)
13:10 Nyní se hraje ze strany na stranu.
11:21 Olomouc se dostala do pár šancí, ani jedna nebyla úspěšná.
09:31 Ostravští kluci si nahrávají okolo postavené obrany hostů, ale střela na bránu žádná.
08:04 Vrátný se dostal do perfektní pozice, odkud se mu povedlo nakonec i vystřelit, Nykl byl však připraven.
06:14 FBC sice tlak neustále vyvíjí, k bráně se však ne a ne dostat.
04:56 Olomouc se ocitla pod tlakem na vlastní polovině.
03:16 Přindiš se šikovně dostal na střed před Nykla, bohužel pro něj vystřelil přímo do středu brány, což gólmanovi nečinilo problémy.
02:28 Hosté se drží na míčku na útočné polovině, ale ke střele se zatím neodhodlali.
01:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #30 Patrik Antoniazi (1:0)
01:06 Antoniazi si hravě poradil se střelou, nakonec perfektně vyhodil, z čehož nakonec těžil Onderka, který nekompromisně zakončuje.
00:40 Olomouc zatím drží míček ve svém obranném pásmu.
00:01 Úvodní buly zápasu patří hostům.