5:3
    David ZELINKA
    (Rolan)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 7:3
branky: 11. Vojtěch Petráň, 22. Ondřej Štefek, 29. Lukáš Kafka, 38. Ondřej Zlesák, 57. Martin Škorpa, 59. Matěj Jambor, 59. Matěj Jambor - 1. Antonín Ježek, 51. Ryan Ian Rolan, 59. David Zelinka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Josef Šedivý 16 - Julius Šabler 13; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2
60:00 Komentář hostů Nováková Andrea (Asistent trenéra): Dnešní utkání jsme si prohráli sami a to zbytečnými chybami, ze kterých se musíme do následných bojů vzpamatovat. Děkujeme soupeři za utkání a budeme se těšit na zítra.
60:00 Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Pěkný zápas, mělo to konečně náboj, který prostě v kvalifikaci a jakékoliv soutěži  potřebujete. Můžou nás mrzet zahozené šance. Zítra nás čeká další zápas od nuly, musíme se na něj připravit. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
58:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #13 Jan Štefek (7:3)
58:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (6:3)
58:49 Vyloučen hráč #49 Antonín Mužík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
58:19 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (5:3)
56:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa bez asistence (5:2)
50:59 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
50:20 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Rolan, asistoval #4 Julius Šabler (4:2)
47:01 Timeout Panthers Praha
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:07 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
37:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #93 Vojtěch Petráň (4:1)
29:34 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
28:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #75 Ondřej Zlesák (3:1)
27:18 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:6
13:42 Vyloučen hráč #16 Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
10:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (1:1)
00:23 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #17 Matyáš Uher (0:1)