• 60 59:06
    2:15
    (Pech)

SK Meťák České Budějovice - Panthers Praha 3:15
branky: 4. Tomáš Bezpalec, 55. Jan Tomaško, 60. Tomáš Bezpalec - 4. Marek Linha, 15. Marek Urban, 20. David Zelinka, 22. Matyáš Uher, 25. Matyáš Uher, 28. Matyáš Uher, 29. Samuel Hron, 31. Šimon Jelínek, 32. Marek Urban, 44. Dominik Novotný, 47. David Zelinka, 47. Marek Leiš, 50. Marek Leiš, 56. David Zelinka, 60. David Zelinka; rozhodčí: Jan Brejcha - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1 + Martin Smudek 4:3 + Julius Šabler OS; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 18 - Daniel Kolář 18; po třetinách: 1:3, 0:6, 2:6
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Asistent trenéra): V dnešním utkání se opět projevily naše nedostatky ve hře.Stále je na čem pracovat.  Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Zas zlepšená obrana je videt že jdem na horu. Bude se rozhodovat v dalším víkendu kde si věříme a chceme postoupit z prvního místa. Děkuji soupeři za fair play zápas a tvrdší hru která nám se bude hodit v dalších utkání. P.S. Hušbi snad už to urveš.. Zdraví JáBulím.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:15
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (3:15)
59:51 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #20 Tomáš Bezpalec.
59:06 GÓL Panthers Praha! 2:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #87 David Pech (2:15)
55:58 GÓL Panthers Praha! 2:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #57 Marek Leiš (2:14)
54:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:13
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:13)
50:13 Vyloučen hráč #4 Julius Šabler družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
50:13 Vyloučen hráč #4 Julius Šabler družstva Panthers Praha - osobní trest
49:23 GÓL Panthers Praha! 1:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #17 Matyáš Uher (1:13)
46:57 GÓL Panthers Praha! 1:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #54 Ondřej Suchánek (1:12)
46:46 GÓL Panthers Praha! 1:11
43:05 GÓL Panthers Praha! 1:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný bez asistence (1:10)
40:00 Střely ve 2. části: 3:12
32:49 Vyloučen hráč #43 Lukáš Kubálek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
31:42 Timeout SK Meťák České Budějovice
31:42 GÓL Panthers Praha! 1:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #57 Marek Leiš (1:9)
30:38 GÓL Panthers Praha! 1:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #69 Dominik Novotný (1:8)
28:56 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #34 Tomáš Kačer (1:7)
27:38 Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
27:14 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #34 Tomáš Kačer (1:6)
26:08 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za hrubost
24:17 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #54 Ondřej Suchánek (1:5)
21:19 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #57 Marek Leiš (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:35 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (1:3)
14:38 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (1:2)
13:01 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #47 Jan Tomaško.
03:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
03:25 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #67 David Zelinka (0:1)
02:07 Vyloučen hráč #91 Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře