Filip ČERNÝ
  • 60 59:42
    2

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Chomutov 4:8
branky: 20. Filip Černý, 28. Kryštof Počta, 49. Antonín Šubrt, 51. Štěpán Novák - 10. Marek Pleskač, 31. Adam Manas, 37. Adam Martin, 44. Hubert Hais, 45. Adam Manas, 46. Marek Cígler, 57. Adam Manas, 59. Adam Martin; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Eduard Vladař 21 - Lukáš Kopecký 26; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:5
60:00 Komentář domácích Kalina Matyáš (Asistent trenéra): Dnešní utkání dokázalo uspat všech 15 fanoušků, kteří na "jedenáctku" zavítali. Zlomovým bodem utkání bylo neproměněné trestné střílení. To soupeře nakoplo a začal nás přehrávat. Snad to bude pro kluky lehkou fackou, díky které se proberou a změní svůj přístup a nasazení. Vše začíná na tréninku..
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Vyrovnané utkání. Povedl se nám nástup do třetí třetiny. Rozhodlo to, který tým využije více chyb soupeře. Díky klukům za bojovnost a soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:42 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
59:28 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
58:56 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (4:8)
58:00 Domácí to zkouší v šesti.
56:27 GÓL Florbal Chomutov! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #51 Adam Martin (4:7)
56:00 Domácí nevyužili přesilovku.
53:59 Vyloučen hráč #28 Marek Cígler družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:03 Timeout Florbal Chomutov
50:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:6)
50:03 Wizards skvěle zabrali a je to jen o dva góly.
49:15 Skvělý zákon Vladaře.
48:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Antonín Šubrt, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (3:6)
48:29 Vyloučen hráč #5 Adam Manas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
45:52 Počta tentokrát ze standartku neproměnil.
45:21 GÓL Florbal Chomutov! 2:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Marek Cígler bez asistence (2:6)
44:44 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
44:12 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
44:12 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #87 Martin Jeníček (2:5)
43:33 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Hubert Hais, asistoval #28 Marek Cígler (2:4)
43:33 Důraz před bránou zařídil hostům dvoubrankové vedení.
42:40 Göpfert netrefil střelu backhandem.
41:36 Domácí skvěle odbránili oslabení.
40:03 Hosté zatím mnohem úspěšnější v buly.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:35 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
36:21 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #87 Martin Jeníček (2:3)
33:37 Göpfert netrefil bránu, domácím to zatím moc nestřílí.
33:21 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #16 Štěpán Novák.
33:21 Novák po skvělém výhozu Vladaře vybojoval trestné střílení.
30:24 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
30:24 Přesná střela k tyči vyrovnala stav utkání.
28:59 Střela Chomutova trefila strop haly.
27:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #13 Matěj Kolář (2:1)
27:11 Skvěle sehraná standartka dává domácím gólové vedení.
25:50 Stibor trefil pouze tyč.
24:00 Černý svým pokusem nerozvlnil sítě Chomutovské svatyně.
22:00 Wizards stáhli na 2 lajny.
21:50 Chomutov zatím střelecky aktivnější.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (1:1)
19:29 Skvělý press první lajny domácích zařídil vyrovnání.
18:13 Vachata netrefil branku z dobré příležitosti.
16:30 Zápas je ospalý z obou stran.
13:45 Göpfert neproměnil velkou šanci backhandem.
12:20 Hadač neproměnil obrovskou šanci.
11:33 Počta před bránou šanci neproměnil.
09:20 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Marek Pleskač, asistoval #28 Marek Cígler (0:1)
08:37 Zápas se odehrává v nízém tempu.
04:00 Zápas zatím bez větších šancí.
00:55 Vladař likviduje první šanci utkání.