2:5
    Matěj BEZPALEC
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5
branky: 22. Jan Fanta, 27. Dominik Bürger - 13. Antonín Mužík, 17. Tomáš Koptiš, 33. Vojtěch Procházka, 33. Vojtěch Petráň, 45. Matěj Bezpalec; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jakub Kantor; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: František Stárek 27 - Matěj Fridrich 12; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3
45:00 Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér): Cíl splněn! Šestibodová sobota je naše. Takticky svázaný souboj jsme zvládli urvat na svoji stranu díky parádní reakci na soupeřovu rozehru. Jsme na začátku sezony a spoustu věcí nemáme ještě vyladěné, ale body zůstaly doma a my uděláme maximum, abychom v Chomutově byli s těžkými soupeři opět stoprocentní. DSRD
45:00 Střely ve 3. části: 5:13
44:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec bez asistence (2:5)
42:41 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
39:41 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
32:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň bez asistence (2:4)
32:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
26:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #19 Šimon Mazánek (2:2)
22:06 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #53 Matyáš Borek.
21:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #4 Jan Fanta, asistoval #28 Antonín Janoušek (1:2)
16:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Tomáš Koptiš, asistoval #8 Matyáš Kýr (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 5:10
12:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Antonín Mužík, asistoval #50 Robert Málek (0:1)