1

3

3.

FD Teplice - FbC Plzeň 4:5pn
branky: 1. Matěj Novák, 14. Ondřej Duben, 18. Ondřej Duben, 39. Ondřej Duben - 15. David Smrčka, 17. Pavel Souček, 23. Richard Nový, 39. Václav Konečný, N Robin Papírník; rozhodčí: Luděk Lejba - Jaromír Péc; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Dřevěný 22 - Jakub Svoboda 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #28 Richard Nový a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FD Teplice hráč #11 Ondřej Duben a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #67 Robin Papírník a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FD Teplice hráč #73 Matyáš Drobný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #41 Daniel Denisov a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
38:23 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #8 Václav Konečný bez asistence (4:4)
38:01 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #71 Stepan Pronin (4:3)
35:02 Vyloučen hráč #11 Ondřej Duben družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:29 Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
22:58 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #28 Richard Nový, asistoval #44 Štěpán Malý (3:3)
17:57 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (3:2)
16:51 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #71 Pavel Souček bez asistence (2:2)
16:49 Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice na 2 minuty za hra na zemi
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:53 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 David Smrčka, asistoval #17 Štěpán Nosek (2:1)
13:31 GÓL FD Teplice! 2:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (2:0)
03:54 Vyloučen hráč #74 Matěj Kopal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
01:48 Vyloučen hráč #67 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:50 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #97 Matěj Novák bez asistence (1:0)