7:3
    Jakub VOKÁL
    (Dvořák)

ASK Lovosice - LFP - FBC FAT PIPE Vipers Most 7:3
branky: 7. Adam Filip Hrdlička, 9. Adam Filip Hrdlička, 10. Antonín Kabelka, 22. Adam Tritthart, 28. Jan Fousek, 36. Antonín Kabelka, 45. Jakub Vokál - 30. Jan Braniš, 41. Tomáš Braum, 43. Jan Braniš; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Radek Dvořák 26 - Adam Semsch 23; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 13:6
44:21 GÓL ASK Lovosice - LFP! 7:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #42 Radek Dvořák (7:3)
42:25 Timeout ASK Lovosice - LFP
42:18 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 6:3
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #97 Ondřej Matura (6:3)
41:24 Lovosice po inkasované brance naoplátku obstřelují branku mostu
40:44 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 6:2
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #94 Tomáš Braum, asistoval #86 Jiří Horák (6:2)
36:38 Vyloučen hráč #71 Ondřej Chavík družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za hrubost
36:38 Atmosféra houstne po sporném zákroku mosteckého hráče.
35:32 Krásná individuální akce Kabelky který si poradil se dvěma protihráči a zvyšuje lovosický náskok..
35:27 GÓL ASK Lovosice - LFP! 6:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #46 Antonín Kabelka, asistoval #10 Filip Černý (6:1)
30:00 Střely ve 2. části: 7:11
29:11 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 5:1
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš z trestného střílení (5:1)
29:11 Další trestné střílení Most proměnuje
27:12 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #32 Jakub Vokál (5:0)
25:41 Pěkná přesilovková akce Lovosic, střela ale končí mimo
24:40 Vyloučen hráč #85 Jakub Čekel družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání
23:38 Trestné střílení družstva FBC FAT PIPE Vipers Most neproměnil #97 Ondřej Matura.
23:38 Po nedovoleném zákroku Ulčáka ml. chytl trestné střílení Radek Dvořák!
21:33 Skvělá individuální akce Svojšeho, který našel volného Trittharta, ten pak neměl problém vymést pavučinky v pravém horním rohu mostecké brány!
21:19 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #16 Adam Tritthart, asistoval #8 Jan Svojše (4:0)
18:52 Opět výborný Karma v Lovosické bráně
17:50 Most výborně napadá a stěžují tím lovosickým rozehrávku.
15:00 Střely v 1. části: 10:12
13:26 Lovosice v přesilovce významně aktivnější.
11:51 Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za špatné střídání
11:07 Most zatím v přesilovce bezzubý, jejich střely z dálky kryje skvěle chytající Dvořák
09:33 Vyloučen hráč #35 Josef Marvánek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
09:16 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #46 Antonín Kabelka, asistoval #32 Jakub Vokál (3:0)
08:34 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (2:0)
06:26 Adam Hrdlička posílá lovosické do vedení!
06:07 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (1:0)
04:38 Lovosice zatím mírně aktivnější, jak na hřišti tak i v hledišti
02:20 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.