• 44 43:18
    4:9
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:9
branky: 13. Jakub Ruml, 19. Petr Vincenz, 24. Filip Brynda, 39. Adam Václav Kyselka - 2. David Štantejský, 7. Tomáš Koptiš, 9. Vojtěch Petráň, 15. Marek Navrátil, 21. Vojtěch Petráň, 23. Vojtěch Petráň, 30. Vojtěch Petráň, 43. Adam Sláma, 44. Marek Navrátil; rozhodčí: Jakub Horák - Josef Heřmánek; vyloučení: 5:3; využití: 2:4; diváků: 73; zásahy brankářů: František Stárek 22 - Matěj Fridrich 17; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
44:27 Procházka si zkusil zkoupat Stárka, ale nevyšlo mu to
43:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil bez asistence (4:9)
42:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #7 Vojtěch Procházka (4:8)
41:39 Vyloučen hráč #14 Tomáš Dvořák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
41:39 Máme tady další přesilovku Chodova, bude i tentokrát úspěšná?
40:35 Atmosféra v hale je pořádně vyhrocená
38:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #77 Jakub Ruml (4:7)
37:12 Málek pálí přímo do Stárka
36:16 Petráň pouze do bloku
34:16 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
33:43 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
32:50 Borek trefuje pouze tyčku
31:55 Procházka pálí pouze do boční sítě domácí branky
30:00 Buly pro domácí
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #73 Adam Sláma (3:7)
29:54 A máme tady další branku v přesilovce! Tentokrát v podání Chodova
29:29 Petráňova střela ze vzduchu jentaktak neskončila za Stárkovými zády
28:39 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
28:17 Fridrich hlavou a rukama bez problému vyráží další střelu Bohemians
27:43 Tempo hry pořád nabírá na obrátkách
23:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #23 Dominik Bürger (3:6)
23:52 Brankami v přesilovkách se nám to tu jen hemží
22:49 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
22:35 Stárek jen těsně zabránil nohou dalšímu chodovskému gólu
22:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #14 Matyáš Kýr (2:6)
20:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
20:10 Borkova střela pouze do bloku
19:39 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
18:57 Gregova střela se sice dostala za záda chodovského golmana, ale trefila pouze tyčku jeho branky
18:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Petr Vincenz, asistoval #96 Daniel Grézl (2:4)
17:52 Borkova střela letěla kousek vedle branka Bohemians
16:40 Skvělá série zákroků Stárka!
15:50 Buerger se pokusil vystřelit z vytočení, míček mu ale sklouzl z čepele
15:00 Buly pro Chodov
15:00 Střely v 1. části: 6:11
14:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #93 Vojtěch Petráň (1:4)
14:44 Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:16 Málek se pokusil backhandem plácnout míček za Stárkova záda a málem mu to vyšlo
12:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #19 Šimon Mazánek (1:3)
11:17 Vyloučen hráč #24 Patrik Fialka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:17 Uvidíme jak se nám vyvine první chodovské oslabení
09:38 Grega z jasné šance pálí pouze do boční sítě odkryté chodovské branky
08:42 Kulhavý si málem napálil míček do branky, Fridrich naštěstí připraven.
08:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
06:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Tomáš Koptiš bez asistence (0:2)
06:57 Bohemka, rozhozená po zranění jednoho hráče, inkasovala další gól
05:44 Grega zblokoval jednoduchou přihrávku na středu hřiště
04:47 Fridrich vyrazil míček letící nad šibenici do rohu hřiště
02:06 Brynda si málem kopl míček do vlastní branky
01:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #23 Tomáš Koptiš (0:1)
00:38 První střela Chodova přímo do prsou golmana
00:00 Buly pro Bohemians