• 41 40:43
    4:8
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 4:8
branky: 14. David John, 20. Vojtěch Ježek, 30. Vojtěch Ježek, 34. Rudolf Voják - 3. Tadeáš Weber, 5. Štěpán Krupica, 11. Jan Vondruška, 16. Jan Vondruška, 39. Jan Tůma, 40. Štěpán Krupica, 41. Tadeáš Weber, 41. Martin Hrabánek; rozhodčí: Jakub Horák - Jakub Mauer; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Marek Matějka 24 - Tomáš Kremlík 12; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 7:14
44:25 Kremlík vyráží jedovatou střelu domácích
42:45 Vlach nahodil Weberovi z rohu před branku, míček ale skončil mimo hrací plochu
41:34 Po asi třech standartkách v rohu, se míček konečně dostává pryč z ústeckého obranného pásma
40:43 GÓL Florbal Ústí! 4:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (4:8)
40:43 Po třech sekundách přidává Hrabánek další gól
40:40 GÓL Florbal Ústí! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (4:7)
40:16 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
39:43 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #35 Lukáš Dittrich (4:6)
39:43 Krupica krásnou výtočí míří nad nohu Matějky a míček končí v brance!
38:41 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #35 Lukáš Dittrich (4:5)
37:55 Sehrávka Chroustovský-Dittrich-Krupica končí v rohu
36:03 Vlach se z rohu pokusil o přihrávku před bránu, ale Matějka mu jeho pokus zblokoval rukou
35:38 Kremlík vyráží balonek rukou
33:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #28 Patrik Hudík (4:4)
33:31 A máme vyrovnáno
32:00 Dittrich pálí na Matějku, ten však hlavou vyráží
30:42 Leština se na chvíli dostal do samostatného úniku, byl ale dohnán a obrán o míček
30:00 Buly pro Ústí
30:00 Střely ve 2. části: 5:10
29:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 Vojtěch Ježek bez asistence (3:4)
28:24 Kremlík "vstupuje" do souboje vedle branky a bere si míček do ruky
24:53 Zemanova střela byla nasměrována za branku
24:08 Tůma ztratil míček za vlastní brankou, ale naštěstí se Vary do šance nedostaly
22:12 Weber střílí nad ruku Matějky, ten ji tam ale v rychlosti ještě stihl dát a míček vyrazil mimo hřiště
21:31 Matějka zklouznutím zachraňuje Vary od další inkasované branky
20:00 Chroustovský pálí pouze do boční sítě
19:42 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
19:14 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
18:35 Voják si na hranici vysoké hole málem pinknul míček do vlastní branky
17:33 Hřiště se teď jenom hemží ústeckými střelami
16:18 Matějka se sklouzl pro míček, ale málem byl sesekán Zemanem
15:28 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #2 Vilém Vrzala (1:4)
15:00 Buly pro hosty
15:00 Střely v 1. části: 4:8
13:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 David John, asistoval #53 Martin Barna (1:3)
13:07 Vary využívají přesilovky a snižují na 1:3
12:54 Vyloučen hráč #33 Jan Vondruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
10:41 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (0:3)
10:02 Černý se pokusil doběhnout nahozený míček, ale Matějka hho už měl v ruce
06:38 Vlach i přes to, že byl na útočné polovině sám, se pokusil vystřelit, trefuje ale pouze boční síťku
04:46 Vyloučen hráč #14 Martin Hrabánek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
04:46 Hrabánek nechtěnou vysokou dostává Ústí do prvního oslabení, snad se jim podaří ho ubránit
04:35 Vondruška se nestihl vytočit do střely
04:04 GÓL Florbal Ústí! 0:2
02:29 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #88 Aleš Vlach (0:1)
02:19 Weber měl dostat přihrávku od Vlacha, byla ale špatně mířená, takže se k ní nedostal
00:10 Hned první střelu hostí zajišťuje Vondruška
00:00 Buly pro Vary