0

2

2.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 6:7pn
branky: 2. Vojtěch Procházka, 5. Marek Navrátil, 9. Vojtěch Kulhavý, 22. Adam Sláma, 43. Jindřich Lego, 45. Matyáš Borek - 3. Josef Leština, 4. Aleš Vlach, 6. Josef Leština, 20. Vilém Vrzala, 36. Tadeáš Weber, 36. Marek Chroustovský, N Marek Chroustovský; rozhodčí: Pavel Váňa - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 14 - Matěj Dobosz 15; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #48 Marek Chroustovský a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #93 Vojtěch Petráň , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #33 Jan Vondruška a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #53 Matyáš Borek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
44:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #73 Adam Sláma (6:6)
42:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego, asistoval #88 Marek Navrátil (5:6)
42:04 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
35:13 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #14 Martin Hrabánek (4:6)
35:05 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #48 Marek Chroustovský (4:5)
33:36 Vyloučen hráč #99 Jan Evžen Růžanský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
21:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #50 Robert Málek (4:4)
20:35 Vlach trefuje břevno
20:04 Přesná nahrávka Chroustovského na Leštinu, ale ten míjí
19:28 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:4)
18:13 Leština má dnes svůj den, hraje výborně
16:55 Vyloučen hráč #30 Samuel Sturm družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
16:54 Hra ubrala na tempu
15:43 Výborná střela Webera, ale gólman Fridrich čape
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:36 Ústí má nepřesné přihrávky a většinou nahrají chodovským hráčům, pak domácí musí bránit
12:45 Výborný Dobosz
08:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #88 Marek Navrátil (3:3)
08:30 Krásná souhra Chroustovského a Hrabánka na utočné půlce
05:23 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Josef Leština bez asistence (2:3)
04:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #78 Jakub Kuzma (2:2)
03:24 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (1:2)
02:43 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Josef Leština, asistoval #37 David Černý (1:1)
01:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (1:0)