1

2

3.

FbC Plzeň - FBC FAT PIPE Vipers Most 3:4pn
branky: 15. Pavel Souček, 36. Matěj Šroub, 40. Michael Pejsar - 11. Michal Varšáni, 22. Jiří Horák, 45. Karel Bednář, N Michal Varšáni; rozhodčí: David Kozlík - Jessica Keszi; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Svoboda ? - Adam Semsch -3; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #14 Michal Ehm , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #32 Michal Varšáni a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #28 Richard Nový a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #41 Jan Červenka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #67 Robin Papírník , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #8 Vojtěch Vorlíček , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:33 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 3:3
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář bez asistence (3:3)
42:59 Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
39:57 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #10 Michael Pejsar, asistoval #18 Tomáš Turek (3:2)
35:54 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Matěj Šroub, asistoval #18 Tomáš Turek (2:2)
21:13 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:2
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #86 Jiří Horák, asistoval #41 Jan Červenka (1:2)
19:38 Vyloučen hráč #66 Petr Hajšman družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
16:53 Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání
14:38 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #71 Pavel Souček bez asistence (1:1)
10:00 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 0:1
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (0:1)