• 44 43:32
    7:3
    (Navrátil)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:3
branky: 19. Adam Sláma, 20. Matěj Bezpalec, 21. Vojtěch Petráň, 23. Vojtěch Procházka, 29. Matyáš Borek, 42. Marek Navrátil, 44. Vojtěch Petráň - 8. Daniel Grézl, 22. Filip Brynda, 29. Filip Brynda; rozhodčí: Marek Stojanović - Petr Bína; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Matěj Marian 6, Matěj Fridrich 17 - Miroslav Kovařík 19; po třetinách: 0:1, 5:2, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:00 Běží poslední minuta zápasu.
43:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #88 Marek Navrátil (7:3)
43:32 Chodov využívá prázdné branky soupeře a zápas je tak pravděpodobně rozhodnut.
43:03 Bohemka ostřeluje Fridrichovu branku, zatím neúspěšně.
42:34 Klokani hrají bez brankáře.
42:33 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
42:33 Bohemka bude mít početní výhodu v závěru zápasu.
42:12 Fridrich chytá Gregovu nebezpečnou střelu.
41:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #25 Matěj Bezpalec (6:3)
41:20 Navrátil proměňuje protiútok, 6:3.
40:05 Bohemce se nedaří ve třetí třetině proměňovat dobré šance.
39:29 Nový neproměnil skvělou šanci.
38:11 Fridrich výborně nohou zablokoval prudkou střelu Bohemky.
36:24 Grézl ve výborné šanci minul pravou tyč.
35:31 Petraň z dálky těsně minul pravou spojnici.
34:39 Chodov se ubránil v oslabení.
33:30 Fridrich chytá tělem střelu z úhlu.
32:39 Vyloučen hráč #11 Martin Bohumský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
32:39 Bohemka má další přesilovku.
32:00 Třetí třetina začala tvrdě, hráči jdou do soubojů naplno.
30:00 Jeden z brigádníků nám o přestávce ukazuje své schopnosti s florbalkou.
30:00 Střely ve 2. části: 11:12
28:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #88 Marek Navrátil (5:3)
28:52 Chodov bleskurychle odpovídá a zase vede o dvě branky.
28:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #23 Dominik Bürger (4:3)
28:29 Bohemka využívá přesilovku, Brynda prostřelil Fridricha.
27:09 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
27:09 Klokani budou mít první přesilovku zápasu.
25:35 Bürger se z velké blízkosti snažil trefit pravou šíbu, Fridrich ale vyrazil střelu rukou.
22:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #86 Filip Šimek (4:2)
22:38 Procházka využívá chyby v obraně Bohemky a Chodov tak znovu vede o dva góly.
22:30 Zápas sleduje 70 diváků skládajících se z věrných rodičů a týmů čekajících na svůj zápas. Děkujeme za podporu.
21:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda bez asistence (3:2)
21:27 Brynda snižuje náskok Chodova pěknou střelou k levé tyči.
20:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #86 Filip Šimek (3:1)
20:49 Chodov navyšuje své vedení.
19:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #53 Matyáš Borek (2:1)
19:54 Chodov je ve vedení, Borek skvělou přihrávkou připravil Bezpalcovi nebezpečnou šanci a ten se nemýlil.
18:33 Kovařík se nenechává překvapit přízemní střelou.
18:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #88 Marek Navrátil (1:1)
18:12 Chodov z protiútoku srovnává skóre.
18:01 Kovařík poslal výhozem Bláhu do šance, ten mířil pouze do brankáře.
17:00 Ze začátku druhé třetiny je víc na míčku Chodov, do šancí se ale zatím neprobojoval.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Matěj Fridrich družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
15:00 Střely v 1. části: 6:7
14:59 V první třetině sice padl pouze jeden gól, ale úroveň hry je vysoká. Je na co koukat.
14:00 Chodov se poslední minuty dostává do zápasu, Kovařík začíná mít napilno.
12:15 Burgerova přízemní střela těsně minula levou tyč.
10:30 bohemce se zatím daří kombinovat na útočné polovině.
09:29 A další výborný zákrok Kovaříka, chytil rychlou střelu mířící do levého horního rohu branky.
08:40 Kovařík předvedl dobrý zákrok po standartce Chodova.
08:17 Ruml z dobré pozice střílí vedle.
07:41 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #88 Maxim Grega (0:1)
07:41 Bohemka je ve vedení, Grézl vymetl pravou šibenici.
05:55 Marian chytá přízemní střelu nohou.
04:10 Marián si připisuje první zákrok.
03:05 Hráči si nenechají navzájem nic zadarmo, šancí zatím k vidění moc není.
01:15 Začíná se ve vysokém tempu, oba týmy presují vysoko.