5:0
    Jiří JANKOVSKÝ
    (Krupica)

Florbal Ústí - Panthers Praha 5:0
branky: 5. Jan Vondruška, 12. Martin Hrabánek, 13. Jan Vondruška, 27. Martin Hrabánek, 40. Jiří Jankovský; rozhodčí: Tomáš Tóth - Petr Bína; vyloučení: 2:1 + Ondřej Urbánek 4 + Sebastien Štosek 4; využití: 3:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 16 - Sebastien Štosek 21, Filip Vágner 3; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
44:59 hra byla na závěr zápasu vyrovnaná.
44:00 Běží poslední minuta zápasu.
41:25 Ježek dobře zblokoval Krupicovu střelu.
39:56 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Jiří Jankovský, asistoval #28 Štěpán Krupica (5:0)
39:56 Ústí využívá přesilovku, 5:0.
38:01 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Filip Vágner družstva Panthers Praha
38:01 Vyloučen hráč #66 Sebastien Štosek družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za hrubost
38:01 Černý se srazil s vybíhajícím brankářem a přepadl přes něj. Ústí bude mít přesilovku.
34:22 Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
34:22 Panteři budou mít přesilovku po špatném střídání ústeckých hráčů.
33:40 Štoskův výborný výhoz skvěle zpracoval Sladký a poslal spoluhráče do šance, ten však netrefil prázdnou branku.
33:22 Štosek se v této třetině nenudí, předvedl další dobrý zákrok.
32:00 Na začátku závěrečné třetiny jsou oba týmy nebezpečné, vidíme střely na obou stranách.
30:00 Střely ve 2. části: 12:6
29:59 Kremlík předvedl skvělý zákrok na závěr třetiny.
28:58 Merkner obětavě zablokoval nebezpečnou střelu. To muselo štípnout.
26:49 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #33 Jan Vondruška (4:0)
26:49 Ústí vede už o 4 góly.
25:22 Vyloučen hráč #25 Ondřej Urbánek družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za hrubost
25:22 Ústí má přesilovku poté, co byl jejich hráč postrčen a naletěl do pořadatelského stolu. Naštěstí je v pořádku.
22:50 Ústí má v oslabení víc šancí než panteři.
22:30 Zápas sleduje 48 diváků. Díky za podporu.
21:33 Vyloučen hráč #33 Jan Vondruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
21:33 panteři budou mít přesilovku.
20:25 Ústí trefilo levou tyč.
18:10 Ústí mělo dobrou šanci, střela z levé strany šla pouze do brankáře.
17:53 Panteři v dobré šanci pálí do brankáře.
15:00 Střely v 1. části: 6:2
14:50 Panteři jsou na konci třetiny na útočné polovině, ale do šancí se nedostávají.
12:28 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #2 Vilém Vrzala (3:0)
12:28 Vrzala skvěle připravil šanci Vondruškovi a ten navyšuje vedení Ústí.
11:03 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (2:0)
11:03 Ústí využívá přesilovku, Hrabánek dává gól z dorážky.
10:04 Vyloučen hráč #24 Matyáš Sabák družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
10:04 Ústí bude mít první přesilovku zápasu.
08:30 Kremlík skvěle vyrazil Ježkovu střelu.
06:50 Panteři měli dobrou šanci z protiútoku, střela ale šla mimo.
04:57 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #37 David Černý (1:0)
04:57 Ústí je ve vedení.
04:25 V zápase se toho zatím moc neděje.
02:50 Panteři měli první velkou šanci, střela šla pouze do boku branky.
02:00 Začátek zápasu je poklidný.