42
  • 42 41:21
    Slavia Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - ASK Lovosice - LFP 1:3
branky: 27. Filip Huml - 15. Adam Filip Hrdlička, 15. Jakub Vokál, 21. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Dalibor Berka - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Ludvík Jaroš 13 - Radek Dvořák 22; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 10:4
41:30 Domácí to zkouší v šesti..
41:21 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
31:45 Slavia to zkouší pouze na dvě formace, přineslo to alespoň nový náboj do hry.
30:00 Střely ve 2. části: 6:4
26:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #6 Filip Huml, asistoval #89 Patrik Ráž (1:3)
20:03 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička bez asistence (0:3)
18:22 Ani v druhé přesilové hře zápasu jsme gól neviděli.
16:22 Vyloučen hráč #16 Adam Tritthart družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování florbalky
15:56 Přesilovku si vyzkoušejí také domácí.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:52 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (0:2)
14:51 Konec třetiny nevyšel domácím dle představ.. druhý gól padl z nedůrazu na brankovišti.
14:20 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
14:19 Hrdlička na středu osamocen, napřáhl ke střele a propálil vše co mu stálo v cestě.
11:03 Domácí se dobře ubránili, Lovosice nepustili téměř ke střele.
09:03 Vyloučen hráč #6 Filip Huml družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
09:02 Hosté si vyzkoušejí přesilovku.
06:23 Huml poslal pěknou nahrávku na Ráže, ten však míček nedokázal dostat do brány.
04:35 Cirelli střílí do náruče gólmana, následně Votava střílí nad.
00:17 V první šanci Lovosice, střílí nad.