1:6
    Jan BRANIŠ
    (Beneš)

FBC DDM Kati Kadaň - FBC FAT PIPE Vipers Most 1:6
branky: 5. Lukáš Lukavec - 7. Karel Bednář, 10. Jan Braniš, 16. Jan Červenka, 24. Jan Braniš, 33. Michal Varšáni, 39. Jan Braniš; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jiří Grund 22 - Adam Semsch 22; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:12
45:00 Po vynikajícím výkonu zůstávají dnes 3 body v Mostě
41:30 Brankář Mostu opět čaroval, když nadvakrát vytáhl jednoznačnou šanci mimo brankovou síť
38:39 Ve vlastním oslabení Beneš z obranného rohu nádherně našel nabíhajícího Braniše a ten dokonale zakončil protiútok.
38:38 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:6
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Jan Braniš, asistoval #5 Jakub Beneš (1:6)
37:26 Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání
35:45 Horák je dnes v defenzivních povinnostech opravdu nekompromisní a Kadanští si jen horko těžko budují prostor v útočném pásmu.
32:46 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:5
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (1:5)
32:15 Matura je dnes velmi dobře útočně naladěný, avšak jeho snaha zatím vychází naprázdno
30:00 Střely ve 2. části: 10:9
29:30 Kadaňští posílají jednu střelu za druhou, ale brankář Mostu čaruje ve svém brankovišti.
23:35  Braniš natáhl za půlkou a vyslal nádherný projektil přímo do šibenice.  Brankář jen marně pokročil rameny.
23:34 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:4
20:11 Tomáš Braum bláhovým odehráním balónku na zemi posílá svůj tým do oslabení
20:10 Vyloučen hráč #94 Tomáš Braum družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za hra na zemi
15:51 Parádní začátek třetiny pro Vipers. Bednář našel milimetrovou přihrávkou Červenku a ten už jen uklízel do prázdné brány.
15:50 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:3
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #11 Karel Bednář (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 6:7
09:35 Vyloučen hráč #8 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi
09:14 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:2
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Jan Braniš, asistoval #97 Ondřej Matura (1:2)
06:15 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:1
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #32 Michal Varšáni (1:1)
04:20 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Lukáš Lukavec bez asistence (1:0)