• 45 44:59
    2:5
    (Procházka)

ASK Lovosice - LFP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5
branky: 8. Adam Filip Hrdlička, 26. Matěj Bureš - 11. Vojtěch Petráň, 11. Robert Málek, 19. Vojtěch Procházka, 41. Filip Šimek, 45. Marek Navrátil; rozhodčí: Josef Heřmánek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Radek Dvořák 37 - Matěj Marian 11; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:2
45:00 Střely: domácí - 4, hosté - 15.
44:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:5)
44:39 Vyloučen hráč #16 Adam Tritthart družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
44:12 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #89 Matěj Kulhavý.
44:12 Faul Kabelky a máme tu nájezd pro Chodov.
44:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
43:35 Chodov svou aktivní hrou v oslabení nedává domácím moc šancí.
43:14 Ronešova střela ze standardní situace zaměstnala Mariana. Hostující brankář kryje.
42:26 Třetí přesilová hra pro domácí a máme tu možnou zápletku.
42:25 Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
41:15 Vokál na Hrdličku a dobrý zákrok Mariana.
40:49 Fialka z velkého brankoviště přestřeluje!
40:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:4)
39:01 Přesilová hra domácích končí bez další vážnější situace. Chodov v oslabení výborný.
38:53 Filip Šimek v oslabení sám na Dvořák, výborný zákrok domácího brankáře levou rukou.
38:03 Nebezpečnou střelu Ultsche z levé strany si pohlídal Marian.
37:02 Druhá přesilová hra pro Lovosice.
37:01 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:50 Chodov s míčkem na útočné polovině, bez šance.
35:07 Standardní situace pro Lovosice. Ultschova střela ale pouze do chodovského obránce.
34:00 Chodov opět aktivnější na míčku ale domácí využívají chyb v obraně a v rozehrávce.
33:10 Souboj kapitánů o míček v rohu. Čistý souboj rameno na rameno, ale rozhodčí píská faul Hrdličky.
32:33 Růžanský z dorážky z velkého brankoviště přestřeluje.
30:40 Procházka z levé strany trefuje pouze Kabelku.
30:00 Střely: domácí - 6, hosté - 13.
29:18 Tritthart opět sám před chodovskou brankou, střela ale míří vedle.
27:52 Hrdlička vyzkoušel pozornost Mariana od pravého mantinelu.
26:50 A máme tu také první přesilovku pro Lovosice.
26:44 Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:19 Tritthart sám před Marianem, chodovský brankář chytá.
25:13 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Matěj Bureš, asistoval #55 Daniel Dittrich (2:3)
25:13 Matěj Bureš se obtočil kolem obránce a střelou do levého horního rohu snižuje. Výborná individuální akce.
25:00 Málek od levého mantinelu vyzkoušel Dvořáka.
23:16 Svojše svým dobrým presinkem vybojoval míček za brankou hostů a přihrával na Trittharta, který nechal vyniknout pouze Mariana.
21:00 Hra se nám trochu přiostřila na obou stranách a diváci se dostávájí do varu.
20:10 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou
20:00 V přesilové hře dvakrát výborně Dvořák proti střelám Petráně.
18:46 Vyloučen hráč #9 Michal Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #8 Matyáš Kýr (1:3)
18:21 Pár nešťastných odrazů pro domácí a po přihrávce Kýra se trefuje Procházka.
16:44 Dva na jednoho v podání Chodovu likviduje v domácí brance Dvořák.
16:13 První vážnější šance hostů ve druhé třetině, bohužel pro hosty ji ale přerušuje útočný faul.
15:00 Střely: domácí - 4, hosté - 14.
14:00 Velká šance domácích! Opět vybojovaný míček a střela Hrdličky ze středu hřiště. Bohužel pro domácí mimo branku.
11:50 Standartní situace domácích končí střelou mimo branku hostů.
10:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #88 Marek Navrátil (1:2)
10:56 Dva slepené góly hostů znamenají chodovské vedení a obrat skóre.
10:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (1:1)
10:26 Je vyrovnáno. Nejdříve Vojtěch Petráň netrefil odkrytou branku domácích, poté už se ale nemýlil.
09:10 Špatné střídání domácích a velká šance hostů. Po krásné kombinaci ale chodovský útočník netrefil domácí branku.
07:51 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (1:0)
07:51 A máme tu úvodní gól zápasu. Výborný presink předvedl Jan Fousek a přihrávkou z levého rohu našel volného Adama Hrdličku, který se z velkého brankoviště nemýlil.
06:37 Dvořák v domácí brance na dvakrát zasahuje proti střelám z velkého brankoviště.
04:42 První výborný zákrok Dvořáka. Střelu od levého mantinelu vyrazil do rohu.
02:47 Chodov od začátku zápasu zatím aktivnější na míčku, větší šanci si ale nevytvořil.
01:05 Velká šance domácích! Sám na branku hostů běžel Honza Svojše, jeho pokus o beckhendový blafák ale hostující brankář kryje.
00:25 První šance hostů, střela od pravého mantinelu ale končí mimo domácí branku.