• 45 44:55
    3:5
    (Vokál)

FBŠ SLAVIA Plzeň - ASK Lovosice - LFP 3:5
branky: 16. James Joseph Cirelli, 29. Jakub Černý, 44. Adam Löwy - 12. Martin Kalina, 25. Michal Ultsch, 44. Adam Filip Hrdlička, 45. Jakub Vokál, 45. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Josef Heřmánek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Jan Čepička 19 - Radek Dvořák 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
44:55 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #32 Jakub Vokál (3:5)
44:55 Je rozhodnuto! Do prázdné branky pečetí výhru Lovosic Adam Filip Hrdlička!!!
44:30 Posledních 30 vteřin zápasu.
44:16 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
44:16 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #46 Antonín Kabelka (3:4)
44:16 Tak to je drama se vším všudy!!! Lovosice otáčí zápas na svou stranu. Kabelkova střela do branky ještě nezapadla, dorážka Vokála však už končí za zády Čepičky.
43:49 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:3
43:49 Je vyrovnáno! Dva na jednoho dokázali hosté vyřešit brankou. Jakub Vokál našel na středu volného Hrdličku, který srovnává střelou do pravého horního rohu!
43:29 Timeout ASK Lovosice - LFP
43:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #64 Ondřej Balý (3:2)
43:29 A v zápětí propadl Dvořákovi míček mezi prsty a Plzeň se dostává poprvé do vedení!
43:23 Hodně kontroverzní situace! Rozhodčí nejdříve chtěli vylučovat, nakonec své rozhodnutí ruší.
43:00 Zbývají poslední dvě minuty zápasu a tady se hraje o body a ve vysokém tempu!
42:41 Výhoz Dvořáka a šance pro hosty. Střílel Dittrich jen do náruče Čepičky.
41:27 Standartdní situace pro Lovosice, nepřesná rozehrávka a protiútok Plzně. Střelu Wopršalka chytá Dvořák.
40:32 Balý od levého mantinelu napřáhl, jeho ránu však Dvořák viděl a bez problému vyrazil mimo branku.
40:00 A Hrdlička znovu, tentokrát běžel sám na Čepičku ale domácí brankář drží Plzeň.
39:16 Ultsch vybojoval míček, posunul na Fouska, který hledal na středu hřiště ještě Hrdličku, jeho střela zablokovaná.
38:30 Hra přerušena, na hřišti zůstal ležet Hrdlička. Za potlesku hostující hráč nakonec vstal a odešel na střídačku.
38:00 Ondřej Balý střílí Radek "Karma" Dvořák chytá.
37:13 Lovosice v plném počtu.
36:00 Druhá přesilovka domácích v zápase, zatím bez úspěchu a nápadu. Lovosice dobře brání.
35:13 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování
34:51 Výhoz Dvořáka na Hrdličku, který vystřelil. Jeho střela zblokována.
33:54 Kalina v rohu motá plzeňského Černého, nakonec umotal i sebe a míček ztratil.
33:06 Lovosičtí se teď drží na útočné polovině, ovšem žádnou vážnější akci si nevytvořili.
31:50 Přesilová hra Plzně vypadá slušně, dvě nebezpečné střely ale kryje hostující Dvořák.
30:45 Fousek na Vokála v oslabení ale jeho střela končí v náručí Čepičky.
30:30 První přesilová hra v zápase, výhodu má Plzeň.
30:27 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
28:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #77 Adam Löwy (2:2)
28:01 A máme znovu vyrovnáno! Na dvakrát dostal za záda Dvořáka míček Černý.
27:05 Jan Fousek sám na brankáře Čepičku. Bohužel "Fousáč" by dnes netrefil ani vodu z lodi.
26:35 Machačný na Humla, který míček sice trefil ale ten skončil za humny hostující branky.
25:31 Hra aktivní z obou stran, oba týmy se snaží vstřelit branku. Šance jim ale hatí nepřesné přihrávky.
24:50 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Michal Ultsch, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (1:2)
24:50 A znovu Michal Ultsch v akci, tentokrát už míček dokázal záhadným způsobem dostat za záda Čepičky.
23:22 Ultsch se dostal polosprintem na útočnou polovinu, vystřelil a? Čepička bez problémů chytá.
22:35 Wopršalek zkoušel procpat přihrávku na Vrkoče, proti byla hostující obrana.
21:19 Hrdlička na Vokála, který na dvakrát nedostal míček do branky, nejdříve zazněla tyčka za zády Čepičky, následná dorážka skončila v rohu hřiště.
20:10 Michal Ultsch napřáhl z poloviny hřiště po vzoru svého bratra Tomáše, který také rád střílí, ovšem branku netrefil.
19:10 Útočná standardka hostů končí protiútokem Plzně, kontr zastavuje Kabelka.
15:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #21 James Joseph Cirelli, asistoval #66 Jakub Černý (1:1)
15:16 Střela Fouska byla lahůdkou pro Čepičku, na druhé straně Balý vyzkoušel Dvořáka.
15:00 Střely v 1. části: 7:7
14:01 Plzeň zkouší srovnat stav utkání v poslední minutě, nepřesnost v přihrávkách jim ale hatí šance k zakončení.
12:24 Šance na obou stranách, nejdříve to zkoušeli hosté z hole Fouska, poté zkoušel své štěstí Ondřej Wopršalek.
11:27 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #11 Martin Kalina, asistoval #27 Alexandr Grmela (0:1)
11:27 První branku v zápase střílí hosté. Grmela našel před brankou volného Kalinu a ten se nemýlil.
10:20 Po delší době v útoku Plzeň a z hlediště se ozývají bubny fanoušků. Útok Plzně nakonec řeší zákrokem Dvořák.
09:25 Hrdlička na Kabelku a ten vyzkoušel pozornost Čepičky dalekonosnou střelou z poloviny hřiště.
08:30 Nejdříve nepřesná střela Hrdličky ze středu hřiště, poté znovu Hrdlička ze standardní situace opět mimo.
08:11 Vítek Dvořák sám před odkrytou brankou nedokázal zasunout míček kam se sluší a patří. Čepička na poslední chvíli rukou zasáhl.
07:21 Dva na jednoho alias Roneš na Svojšeho končí nepřesnou přihrávkou.
05:40 Poskakují míček kolem branky hostů se snažil Dvořák zachytit, nakonec míček skončil za brankou.
04:00 Hra od začátku zápasu nahoru-dolu. Zatím měl ale více práce hostující brankář Dvořák.
01:00 V první minutě šance na obou stranách. Za hosty střílel Hrdlička za domácí Černý.