2

0

2.

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 7:6pn
branky: 10. Vít Sobek, 14. Vít Sobek, 25. Adam Fišer, 28. Adam Fišer, 29. Tobiáš Fojtík, 33. Adam Fišer, N Jan Holovej - 7. Aleš Vlach, 9. Jan Vondruška, 22. Aleš Vlach, 32. Marek Chroustovský, 35. Vilém Vrzala, 41. Marek Chroustovský; rozhodčí: David Scholz - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:1; využití: 0:4; diváků: 46; zásahy brankářů: Štěpán Lísa 15 - Matěj Dobosz 9; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:3
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #16 Tadeáš Weber , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #29 Vít Sobek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #14 Martin Hrabánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #19 Jan Holovej a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
43:13 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #33 Jan Vondruška.
42:03 Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
40:24 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #33 Jan Vondruška (6:6)
34:01 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #29 Aleš Vlach (6:5)
32:50 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer bez asistence (6:4)
31:49 GÓL Florbal Ústí! 5:4
30:39 Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
28:29 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Tobiáš Fojtík bez asistence (5:3)
27:37 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #39 Vojtěch Daňo (4:3)
24:57 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #85 Denis Pilař (3:3)
21:14 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:3)
19:36 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 4:5
13:20 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #24 Mikuláš Novotný (2:2)
09:00 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (1:2)
08:14 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (0:2)
07:55 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
06:56 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (0:1)
05:11 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání