2

1

3.

FBC DDM Kati Kadaň - Kanonýři Kladno 4:3pn
branky: 1. Stanislav Sirový, 7. Adam Šole, 8. Vít Blahník, N Vilém Chaloupka - 8. Matyáš Růžička, 22. Tobiáš Volf, 37. Matyáš Růžička; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Grund 30 - Lukáš Hekl 21; po třetinách: 3:1, 0:1, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #65 Matěj Mach , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #44 Vilém Chaloupka a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #66 Matyáš Růžička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #8 Jonáš Cicko a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #33 Tobiáš Volf a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #71 Adam Zázvorka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:13
44:22 Kadaň hraje teď hodně do těla.
43:59 Timeout Kanonýři Kladno
41:57 V závěru zápasu je nebezpečnější Kladno
36:15 Brankář hostů teď podržel svůj tým.
36:05 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #17 Hynek Špaček (3:3)
34:24 Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:00 Hráč hostů se ocitl sám před bránou Kadaně, ale brankář domácích to zvládl chytit.
32:00 Hráč domácích Michal Nápravník střelil břevno po hezké kombinaci.
31:00 Domácí i hosté začali hrát víc do těla.
30:00 Střely ve 2. části: 10:13
28:45 Domácí uklidňují hru.
21:17 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #65 Matěj Mach (3:2)
19:34 Vyloučen hráč #8 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
18:30 Hráč domácích Adam Šole běží sám na bránu, ale trefuje se přímo doprostřed brány.
18:00 Začátek třetiny je velmi opatrný,oba dva týmy nechtějí udělat nějakou chybu.
15:08 první buli ve 2. třetině vyhráli hosté.
15:00 Střely v 1. části: 5:7
12:30 Kladno se snaží vykombinovat domácí, zatím bez úspěchu.
10:30 Hráč hostů se snažil dostat mezi dva hráče Kadaně, ale nepodařilo se mu to.
10:15 Vyloučen hráč #7 Alexandr Pech družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
08:30 Hra je velmi plynulá, hraje se nahoru dolu, ale Kadaň je zatím nebezpečnější.
07:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník, asistoval #9 Dominik Kožnar (3:1)
07:05 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #65 Matěj Mach (2:1)
06:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #8 Jonáš Cicko (2:0)
03:06 Kladno běží  2 na 1, ale obránce Kadaně úspěšně vypíchl míček a uklidnil situaci.
00:50 Úvodní bule rozhodla o prvním golu Kadaně, kterou vstřelil s číslem #88 Stanislav Sirový.
00:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Stanislav Sirový, asistoval #44 Vilém Chaloupka (1:0)